انهدام باند سرقت «کارت سوخت» در تهران
کد خبر: 1053982
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QBi
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند سرقت کارت سوخت خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان کارت سوخت خبر داد.

سرهنگ کارآگاه نجفی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: پرونده‌ای با موضوع سرقت کارت سوخت از شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع شد که محتویات پرونده حاکی از آن بود که شاکی پس از تعویض پلاک خودرویش منتظر کارت سوخت خود بوده، ولی با گذشت چند ماه با مراجعه به اداره پست به وی اعلام می‌شود که شما کارت سوخت خودرو را براساس «رسید» تحویل گرفته اید درصورتی که هیچ کارتی تحویل شاکی نشده بود.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی وضعیت کارت سوخت متوجه می‌شوند کارت مورد نظر در یکی از جایگاه‌های سوخت تهران در حال استفاده است که با مراجعه به محل مورد نظر شخص استفاده کننده و مسئول وی بازداشت شد.

نجفی ادامه داد: متهمان در بررسی‌های پلیسی، اظهار داشتند که شخصی بنام بهزاد که در یکی از مناطق پست مشغول به کار است کارت‌های سوخت را برایمان می‌آورد و با فروش سهمیه، پول حاصله را بین خودمان تقسیم می‌کردیم.

وی گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و با هماهنگی بازپرس پرونده، بهزاد را دستگیر کرده که در بازرسی از مخفیگاه وی تعداد ۱۰ فقره کارت سوخت دیگر نیز کشف و متهم به همراه اموال مکشوفه به اداره هفدهم این پلیس انتقال یافت.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: بهزاد پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که با جعل رسید مالکان، کارت سوخت آن‌ها را سرقت کرده و به جایگاه دار پمپ بنزین داده و سوخت سهمیه را به خودرو‌های دیگر می‌فروختند.

سرهنگ نجفی گفت: با صدور قرار قانونی، تحقیقات تکمیلی برای کشف سایر جرائم احتمالی ادامه دارد.

منبع: فارس
برچسب ها: کارت سوخت ، سرقت ، تهران
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار