بستری روزانه ۱۶۰بیمار جدید کرونایی
کد خبر: 1053245
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pzp
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شهروندان از مراجعه به مراکز بهداشتی برای تزریق واکسن کرونا بدون دریافت پیامک و اعلام زمان واکسیناسیون خودداری کنند.

دکتر سید محمد حسین بحرینی آنلاین اظهار کرد: هیچ گونه مشکلی برای تزریق واکسن کرونا برای رده های سنی اعلام شده در نوبت اول و دوم در دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجود ندارد.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته به افراد دارای شرایط سنی اعلام شده، ابتدا از طریق پیامک اطلاع رسانی لازم برای زمان مراجعه صورت می گیرد بنابراین توصیه ویژه ما به شهروندان این است که بدون دریافت پیامک، از مراجعه به مراکز درمانی برای دریافت واکسن خودداری کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: تزریق واکسن کرونا برای افراد عادی تنها در مراکز بهداشتی انجام می شود و بیمارستان ها تنها تزریق واکسن کرونای پزشکان و پرستاران که هنوز به دلایلی ممکن است این واکسن را دریافت نکرده باشند ان هم به صورت دعوت قبلی را انجام می دهند از این رو شهروندان از مراجعه به بیمارستان ها برای دریافت واکسن اجتناب کنند زیرا در این مراکز خدمات واکسیناسیون کرونایی برای افراد عادی انجام نمی شود.

بحرینی بیان داشت: طبق اعلام نرم افزار ماسک وضعیت شهر مقدس مشهد از لحاظ کرونا همچنان نارنجی  و در وضعیت میانه و روند ثابت قرار دارد اما هنوز به سطح پایینی که در دوره های قبل می رسید ، دست پیدا نکرده است و شکننده می باشد. بنابراین رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک همچنان باید با جدیت از سوی مردم رعایت شود.

وی افزود: همچنان ما اجازه اعلام فوتی های روزانه کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد را نداریم اما به طور روزانه در حال حاضر به طور میانگین ۱۶۰بیمار جدید بر اثر ابتلا به کرونا در این دانشگاه بستری می شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی