«کشاورز حماسه ساز» پویشی برای خلق حماسه در انتخابات
کد خبر: 1051903
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PeB
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
انتخابات در ایران همیشه حماسه‌ای از حضور مردم در میدان و دفاع از نظامی است که جمهوریت و اسلامیت را به جامعه هدیه کرده است. حالا با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد سازمان بسیج جامعه کشاورزی با هدف روشنگری و افزایش مشارکت قشر کشاورز در انتخابات، اقدام به راه‌اندازی پویش ملی کشاورز حماسه ساز کرده است.
سجاد مرسلی

سرویس ایران جوان آنلاین: انتخابات در ایران همیشه حماسه‌ای از حضور مردم در میدان و دفاع از نظامی است که جمهوریت و اسلامیت را به جامعه هدیه کرده است. حالا با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد سازمان بسیج جامعه کشاورزی با هدف روشنگری و افزایش مشارکت قشر کشاورز در انتخابات، اقدام به راه‌اندازی پویش ملی کشاورز حماسه ساز کرده است.


جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ روز حماسه‌سازی است. روزی که با حضور اقشار مختلف جامعه در پای صندوق‌های رأی یکبار دیگر ثابت خواهد شد که مردم پشت نظام و حکومت اسلامی خود ایستاده‌اند و اگر سختی‌هایی بر آن‌ها تحمیل شده است، اما این موضوع دلیل نمی‌شود از مسیر اصلی خود خارج شوند. حالا و در کنار تمام سازمان‌ها و نهاد‌هایی که شعار مشارکت حداکثری را در سرلوحه کار‌های انتخاباتی خود قرار داده‌اند، سازمان بسیج جامعه کشاورزی نیز با هدف روشنگری و افزایش مشارکت قشر کشاورز و فعالان این عرصه در انتخابات، اقدام به راه‌اندازی یک پویش ملی با نام کشاورز حماسه ساز کرده است. چند روز پیش بود که طی مراسمی در بستر فضای مجازی از مشهد مقدس و با حضور مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی و مهندسین بسیجی کشاورزی، پویش کشاورز حماسه ساز آغاز شد. در این مراسم دکتر محمدرضا جهانسوز، مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی با بیان اینکه ۲۸ خرداد ماه روز سرنوشت‌سازی برای ملت ایران خواهد بود و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات یک روز است، اما اثر آن سال‌ها باقی می‌ماند، گفت: «در این انتخابات کشاورزان یک قشر تأثیرگذار خواهند بود و حضور آنان در پای صندوق‌های رأی از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به حضور این قشر زحمتکش در انتخابات داشت.»
وی با تأکید بر اینکه مشکل کشاورزی صرفاً کمبود آب نیست افزود: «مشکل اساسی کشاورزی در کشور عدم مدیریت صحیح و اجرای صحیح برنامه‌ها می‌باشد، بنابر این در دولت آینده رئیس‌جمهوری باید مسئولیت را برعهده بگیرد که توجه ویژه به کشاورزی داشته باشد و در عمل معضلات این بخش را سامان دهد.» در ادامه این مراسم مسئول سازمان بسیج مستضعفین نیز به صورت مجازی با مهندسین بسیجی کشاورزی سخن گفت. سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به اینکه کشاورزان در خط مقدم نبرد امنیت غذایی هستند، گفت: «کشاورزان با شرکت در طرح ملی همگام با کشاورز در بسیج جامعه کشاورزی در حال بالا بردن سطح بهره‌وری در پنج محصول راهبردی و ۲۵ محصولات مزیت‌دار می‌باشند و به استقلال کشور کمک می‌کنند. وی افزود: «لازمه تحقق دولت اسلامی حل مسائل و مشکلات کشاورزی می‌باشد بنابر این امیدوارم که در دولت آینده کسی مسئولیت را برعهده بگیرد که بتواند مشکلات این قشر را سامان دهد.» سردار سلیمانی با تأکید بر اینکه عمده مشکلات کشاورزی ناشی از سوء مدیریت می‌باشد، ادامه داد: «کشاورزان در دولت آینده باید با کمک بسیج جامعه کشاورزی مسائل و مشکلات خود را از مسئولان مطالبه نمایند.» در پایان مراسم، مسئول سازمان بسیج مستضعفین آغاز پویش ملی کشاورز حماسه‌ساز را اعلام و کشاورزان سرتاسر کشور را به این پویش دعوت کرد. حال همه منتظرند تا روز موعود از راه برسد و تمام اقشار جامعه دوشادوش یکدیگر مثل همیشه حماسه‌ای عظیم رقم بزنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار