آغاز پایش سلامت المپیکی‌ها/ بررسی وضعیت سلامت، کرونا و دوپینگ ورزشکاران
کد خبر: 1051886
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pdu
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
فعالیت مربوط به تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران المپیکی، با محوریت حفظ و ارتقاء سلامت، آنتی کرونا و آنتی دوپینگ آغاز شد.
فدراسیون پزشکی ورزشی با توجه به اهمیت مقوله سلامت ورزشکاران اعزامی به بازی‌های المپیک، برنامه جامعی را در رابطه با مقوله سلامت ورزشکاران المپیکی در دستور کار قرارداده است که شامل حفظ و ارتقاء سلامت، آنتی کرونا و آنتی دوپینگ است.

باید خاطرنشان کرد پیش از همه گیری ویروس کرونا، فعالیت مربوط به تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران المپیکی آغاز شده بود که با شیوع این ویروس و تعویق بازی‌های المپیک، مقوله آنتی کرونا نیز به حفظ سلامت ورزشکاران اضافه شد که در این رابطه علاوه بر فعالیت‌های آموزشی، پایش مستمر ورزشکاران و واکسیناسیون آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

در همین رابطه فدراسیون پزشکی ورزشی از امروز، تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران المیپیکی را کلید زد و شماری از ورزشکاران رشته‌های تیراندازی، بوکس، تنیس روی میز و قایقرانی با حضور در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی تحت معاینات و مشاوره‌های فوق تخصصی و تخصصی قرار گرفتند و در روز‌های آینده و به مرور ورزشکاران المپیکی در فدراسیون پزشکی ورزشی حضور یافته و معاینات تخصصی پزشکی از آن‌ها انجام می‌شود که مسائل مربوط به حفظ و ارتقاء سلامت، آنتی کرونا و آنتی دوپینگ را در بر می‌گیرد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار