دعوت از بزرگان و مفاخر کشتی ایران به اردو‌های تیم ملی
کد خبر: 1051819
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pcp
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
فدراسیون کشتی از جمعی از قهرمانان المپیک و جهان به عنوان مفاخر کشتی ایران دعوت کرد با حضور در اردوی تیم‌های ملی موجب افزایش روحیه و انگیزه ملی پوشان اعزامی به المپیک شوند.
با توجه به زمان اندک باقی مانده تا المپیک ۲۰۲۱ توکیو به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی جهان، فدراسیون کشتی از جمعی قهرمانان المپیک و جهان بعنوان مفاخر کشتی ایران دعوت کرد تا با حضور در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده، در صورت تمایل ضمن انتقال تجربیات ارزنده خود به ملی پوشان، موجب افزایش روحیه و انگیزه آن‌ها به منظور حضور قدرتمند در این میدان مهم باشند.

فدراسیون کشتی اعلام کرد امیدوار است حضور این قهرمانان کشتی ایران و جهان در محل اردو‌های تیم‌های ملی کشتی، منشأ خیر و برکت بوده و در نهایت شاهد درخشش و افتخارآفرینی مجدد جوانان ایرانی در عرصه المپیک و اهتزاز پرچم مقدس ایران و طنین انداز شدن سرود کشورمان در این آوردگاه مهم جهانی باشد.

محمدابراهیم سیف پور، ابراهیم جوادی، منصور برزگر، امیررضا خادم، رسول خادم، عباس جدیدی، محمدحسن محبی، عسگری محمدیان، مجید ترکان، علیرضا حیدری، علیرضا رضایی، اکبر فلاح، بهروز یاری، مجید خدایی، سید مراد محمدی، کمیل قاسمی، احسان لشگری و … از قهرمانانی هستند که از ایشان برای حضور در اردو‌های تیم‌های ملی دعوت شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار