اولیایی:کدام مدیر باشگاه صلاحیت فنی دارد که با مجیدی جلسه گذاشته‌اند/استقلال فرزند سر راهی شده است
کد خبر: 1051732
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PbQ
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: سرمربی تیم اردو، محل تمرین، زمین چمن و کادر فنی می‌خواهد، اما کدام عضو هیات مدیره صلاحیت بررسی مسائل فنی را دارد که با مجیدی جلسه گذاشته‌اند.
کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اوضاع نامساعد مدیریتی در باشگاه استقلال اظهار داشت: واقعیت این است که استقلال مثل یک بچه سرراهی است. هویت و ماهیت باشگاه روشن نیست و در شرایطی که همه هواداران را مالک این باشگاه می‌دانند، اما به هیچ درخواستی از هواداران توجه نمی‌شود. استقلال قانونا در اختیار وزارت اقتصاد و دارایی است، در حالی که وزارت ورزش برایش تصمیم می‌گیرد.

وی افزود: افرادی که برای هیات مدیره توسط وزارت انتخاب می‌شوند اختیار ندارند و می‌بینید که شرایط و حال و روز استقلال به چه شکل است. سازمان خصوصی سازی هم الان می‌تواند استقلال را ترمیم کند، بخشی از بدهی‌هایش را بدهد و ابتدا این بیمار را سرحال کند، سپس به فکر پول درآوردن از آن باشد.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال با انتقاد از شیوه انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه‌ها گفت: متأسفانه به اهلیت‌ها توجه نمی‌شود، کسی که اولویتش باشگاه استقلال باشد، وظیفه‌اش این است که تمام زمانش را بگذارد که مجموعه‌اش به آرامش برسد. اما متأسفانه مدیرانی که انتخاب می‌شوند میرزابنویس هستند و منتظرند تا به آن‌ها دستور داده شود.

اولیایی ضمن انتقاد از رفتاری که با یکی از طلبکاران باشگاه صورت گرفته است، گفت: در کشور ما اگر کسی بستانکار باشد برای گرفتن حکم توقیف اموال باید مراحل زیادی را طی کند، آن فرد حتما آن قدر اخطار داده که به آن بی‌توجه بوده‌اند و در نهایت حکم توقیف اموال گرفته است. کارگزار باشگاه می‌گوید بیش از توانش کار کرده و بازیکنان تیم می‌گویند زیر ۵۰ درصد پول گرفته‌ایم، اما سؤال اینجاست آیا یک بازرس و ناظری روی مسائل مالی باشگاه استقلال نیست؟ چه اتفاقی می‌افتد که یک فرد با گذشت حدود ۱۰ سال تصمیم می‌گیرد حکم توقیف اموال را اجرا کند؟ الان وقت پاسخگویی مدیران است، مدیرانی که وقتی می‌خواهند یک بازیکن بگیرند در کنار آن‌ها عکس‌های رنگارنگ می‌اندازند، حالا باید پاسخگوی هوادارانی باشند که در بین آن‌ها جوان، پیر و میانسال دیده می‌شود.

وی در خصوص حضور اعضای هیات مدیره در ستاد‌های انتخاباتی کاندیدای ریاست جمهوری و تبلیغات افراد مدنظرشان در اینستاگرام، عنوان کرد: مقصر تمامی این اتفاقات مجلس شورای اسلامی است. مردم نمایندگان مجلس و آن ۲۹۰ نفر را انتخاب کرده‌اند که قانون وضع کنند، می‌بینید که با همین قانون‌ها استقلال تبدیل به بچه سرراهی شده است. بیش از ۹۰ درصد باشگاه‌های ما دولتی هستند، اما دو خط قانون برای فوتبال حرفه‌ای نوشته نشده است. متأسفانه اعضای هیات مدیره به جای آنکه تعصب و عرق داشته باشند تمرکزشان روی مسائل دیگر است.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال به فارس تاکید کرد: زمانی هیات مدیره استقلال در یک عدد قابل محاسبه بود، ولی الان همه این نفرات عوامل وزارت ورزش هستند و خودشان اختیاری ندارند. همه این‌ها باعث شده تا مشکلات باشگاه استقلال روز به روز بیشتر شود.

اولیایی در خصوص نشست فرهاد مجیدی با اعضای هیات مدیره استقلال برای حل مشکل حضور یک مربی ایتالیایی در جمع آبی‌پوشان عنوان کرد: پیش از انتخاب محمود فکری، جلسه‌ای را در کنار سایر پیشکسوتان با اعضای مجمع و هیات مدیره استقلال داشتیم. در آنجا خواستیم سرمربی استقلال به وسیله کمیته فنی انتخاب شود. همه اعضا و مدیران باشگاه بعد از شنیدن این پیشنهاد به به و چه چه کردند و حتی رئیس وقت هیات مدیره مصاحبه کرد و مدعی شد به زودی این کار را انجام می‌دهد. همه اعضای مجمع و هیات مدیره گفتند چشم، اما آن پیشنهاد کشک شد.

وی تأکید کرد: هیات مدیره استقلال حرف خودش را هم قبول ندارد، آن وقت چگونه می‌خواهد صحبت‌های مجیدی را بپذیرد. مجیدی فردی است که فنی صحبت می‌کند، اما هیات مدیره استقلال چه اطلاعات فنی دارد. سرمربی تیم اردو، محل تمرین، زمین چمن و کادر فنی می‌خواهد، اما کدام عضو هیات مدیره صلاحیت بررسی مسائل فنی را دارد که با مجیدی جلسه گذاشته‌اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار