پايان سرقت‌هاي شبانه
کد خبر: 1051289
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PUH
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰

سارق سابقه‌داري كه با پرسه زني‌هاي شبانه 100‌فقره سرقت از صندوق‌عقب خودروها مرتكب شده بود، به دام افتاد.
به گزارش جوان، سرهنگ علي فرخ‌پور سرپرست پايگاه‌پنجم پليس‌آگاهي تهران بزرگ درباره اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در غرب تهران، بررسي موضوع با تشكيل تيم عملياتي با هدف كشف اين سرقت‌ها در دستور كار كارآگاهان پايگاه‌پنجم پليس‌آگاهي تهران قرار گرفت.
وي افزود: مأموران پليس در تحقيقات و بررسي‌هاي تخصصي، به رد پاي سارقي حرفه‌اي و سابقه دار رسيدند كه حكايت از آن داشت تمامي سرقت‌ها را به صورت حرفه‌اي انجا داده است.
بدين ترتيب مأموران پليس پس از شناسايي مخفيگاه سارق حرفه‌اي در عملياتي وي را دستگير و به اداره پليس منتقل كردند. متهم در تحقيقات كارآگاهان به ارتكاب 100‌فقره سرقت از صندوق عقب خودرو‌ها در پرسه‌زني‌هاي شبانه اعتراف و اظهار كرد، لوازم سرقتي را به يك مالخر فروخته است.
سرهنگ فرخ‌پور با اشاره به اينكه در عمليات ديگري مالخر اموال سرقتي نيز دستگير و در بازديد از مخفيگاهش تعدادي اموال سرقتي از قبيل لاستيك كشف شد، افزود: كارشناسان ارزش پرونده‌هاي كشف شده را 2‌ميليارد ريال اعلام كردند.
اين مقام انتظامي اضافه كرد: تا كنون 70‌تن از مال باختگان شناسايي شده‌اند و متهمان براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضايي قرار گرفتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار