همه موفقیت‌های ایران به خاطر حضور مردم بوده است
کد خبر: 1050768
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PLs
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۴
نماینده، ولی فقیه در سپاه:

تمام موفقیت‌های ایران در طول چهار دهه اخیر صرفاً به خاطر حضور مردم در عرصه‌های مهم و تأثیرگذار ملی و مذهبی بوده است، از این رو دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می‌بینند.
به گزارش سپاه نیوز، حجت الاسلام دکتر عبدالله حاجی صادقی، نماینده، ولی فقیه در سپاه در مراسم گرامیداشت قیام خونین و تاریخ ساز ۱۵ خرداد که در مدرسه فیضیه برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از حوادث ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ به صورت جدی جان گرفت و در مسیر اصلی خود وارد شد و امام راحل این روز را در تراز عاشورای حسینی قلمداد کرده است.
وی با تأکید بر اینکه این انقلاب در طول چهار دهه اخیر با وجود تمام فتنه‌ها و سختی‌ها با اقتدار پیش رفته است، اظهار داشت: تمام موفقیت‌های ایران در طول چهار دهه اخیر صرفاً به خاطر حضور مردم در عرصه‌های مهم و تأثیرگذار ملی و مذهبی بوده است از این رو دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می‌بینند.
حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه چالش اصلی ما چالش مدیریت است، گفت: ما به مدیری نیاز داریم که برگرفته از فرهنگ عاشورا و مدرسه فیضیه باشد نه اینکه مدیریت خود را از تمدن غربی گرفته باشد. راه‌حل برون رفت از مشکلات کنونی قهر کردن با صندوق رأی نیست بلکه انتخاب درست برای روی کار آمدن یک دولت تحول خواه و انقلابی است.
حاجی صادقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران آمده تا جهان را آماده نهضت ظهور کند تشریح کرد: مردم ما از عملکرد برخی مدیران خسته و دلخور هستند و می‌دانند راهکار این موضوع قهر کردن نیست بلکه راه کار این مسئله انتخاب فرد اصلح است. نماینده، ولی فقیه در سپاه در پایان با تأکید بر اینکه با یک دولت انقلابی دین گرا، جوان گرا، ولایت پذیر و تحول خواه، مشکلات کنونی کشور برطرف خواهد شد، گفت: ما به دولتی نیاز داریم که نسبت به، ولی فقیه فرمانبردار باشد، دولتی می‌خواهیم که در امتداد ولایت فقیه باشد؛ ما رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز محض ولایت باشد و همزمان دارای روحیه استکبار ستیزی و مبارزه با دشمنان انقلاب باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار