پیشنهاد راه اندازی کنفدراسیون اسپوکس جنوب غرب آسیا
کد خبر: 1050457
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PGr
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
در نشست مجازی رئیس انجمن اسپوکس کشور و فدراسیون بین‌المللی اسپوکس SIF با رئیس فدراسیون اسپوکس هند پیشنهاد راه اندازی کنفدراسیون اسپوکس جنوب غرب آسیا با مرکزیت هند مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، در این جلسه که با هدف بررسی وضعیت اسپوکس در قاره آسیا به ویژه کشور‌های در حال توسعه مثل هند برگزار شد درخواست و برنامه ریزی برگزاری دوره‌های آموزشی (فنی، مربیگری، داوری) برای اسپوکس کاران هندوستان در ماه جولای ۲۰۲۱ برابر با تیرماه ۱۴۰۰ از طرف یوگاندر چوهان رئیس فدراسیون اسپوکس هند در این نشست مطرح گردید.
برگزاری دوره آموزشی بین المللی و آزمون فنی برای کشور‌های حوزه جنوب غرب آسیا، برپایی مسابقات اسپوکس برای کشور‌های این منطقه و متعاقب آن برگزاری مجمع عمومی و تشکیل کنفدراسیون اسپوکس جنوب غرب آسیا به میزبانی هندوستان از مهمترین برنامه‌های درخواستی بود که از طرف رییس فدراسیون اسپوکس هند عنوان شد.
در این نشست محمدرضا هاشم پور پاشاکی رییس انجمن اسپوکس کشور و فدراسیون بین‌المللی ضمن ابراز خرسندی از استقبال قابل توجه ورزش اسپوکس در هندوستان، از زحمات رئیس فدراسیون و اعضاء کمیته اجرایی تشکر کرد و افزود در راستای توسعه ورزش اسپوکس هندوستان و حوزه آسیایی آمادگی کامل داریم و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.
لازم به ذکر است فدراسیون اسپوکس هندوستان در سال ۲۰۲۱ به عضویت فدراسیون بین المللی اسپوکس SIF و کنفدراسیون آسیا ASC درآمده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار