لزوم اجرایی شدن رتبه بندی معلمان
کد خبر: 1050114
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PBK
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
رئیس ستاد انتخابات فرهنگیان آیت‌الله رئیسی با اشاره به اهمیت اجرایی شدن رتبه بندی معلمان در سطح کشور، بر مصمم بودن ستاد آیت الله رئیسی در فوریت راهکار اجرایی رتبه بندی معلمان تأکید کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: احمد حیدری رئیس ستاد انتخابات فرهنگیان کشور در هشتمین نشست انتخاباتی در جمع نمایندگان فرهنگیان شهر تهران، اظهار کرد: اعتقادمان بر این است که احیای فرهنگ ناب انقلاب اسلامی، فرهنگ مبارزه با فساد، تبعیض، ناعدالتی و نابسامانی توسط آیت الله رئیسی رقم خواهد خورد. چرا که وی فردی مصمم و ثابت قدم در عرصه سیاست است.

وی، با اشاره به اهمیت اجرایی شدن رتبه بندی معلمان در سطح کشور، بر مصمم بودن ستاد آیت الله رئیسی در فوریت راهکار اجرایی رتبه بندی معلمان تأکید کرد و گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، ثبات منزلت و معیشت فرهنگیان کشور و پر رنگ شدن تربیت صحیح دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی از دیگر اهم مسائل قابل توجه این ستاد به شمار می‌رود.

رئیس ستاد انتخابات فرهنگیان کشور، با اشاره به اعتماد متقابل آیت الله رئیسی و معلمان کشور، بر جلوگیری از نشر هر گونه شایعه با تدبیر صحیح و ارائه دلیل و منطق درست تصریح کرد و افزود: تهیه محتوا توسط هر فرد مسؤول، کارگروه و کمیته ضروری است، اما در تهیه محتوا باید حقیقت و صداقت را رعایت کرد و به هیچ وجه به دنبال تخریب رقیب نیستیم بلکه وظیفه داریم برنامه‌های تحولی آیت‌الله رئیسی را تبیین کنیم.

وی با تأکید بر ایجاد بارقه امید در جامعه ایران اسلامی به عنوان مهم‌ترین اهداف ستاد انتخابات آیت الله رئیسی، خاطر نشان کرد: دولت آیت الله رئیسی، دولت تحول در برابر تکرار است. مردم ما خواهان ایرانی قوی هستند و ایران نیز زمانی قوی خواهد شد که ریل فرهنگ جمهوری اسلامی، توسط فرهنگیان فرهیخته پایه‌گذاری شود.

حیدری ادامه داد: نیروی انسانی در آموزش و پرورش کشور تربیت و پرورش می‌یابد؛ بنابراین نقش معلم بسیار پر رنگ است.

وی، فرهنگیان را اسوه و الگوی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه معرفی کرد و افزود: فرهنگ و فضای انقلاب و شهادت و ایثارگری در جمع جامعه فرهنگی کشور کاملا مشهود و نمایان است.

رئیس ستاد انتخابات فرهنگیان آیت الله رئیسی، ایشان را برخوردار از کارنامه‌ای درخشان دانست و تصریح کرد: جدا از ۳۷ سال سابقه کاری آیت‌الله رئیسی، کارنامه ۳ سال گذشته وی برای مردم شفاف و روشن است. او در راستای مقابله با تبعیض و فساد به صورت شجاعانه و با درایت، سرباز مقدم رهبری، نظام و انقلاب است.

وی، معلمان را تولید کننده بهترین محصول در کشور به نام نیروی انسانی معرفی و با تأکید بر بهبود معیشت ملت به عنوان دغدغه اصلی آیت الله رئیسی، اظهار کرد: اگر فساد در جامعه جمع شود معیشت نیز درست خواهد شد و قطعا معلم نیز به حق قانونی خود خواهد رسید.

حیدری، با تشبیه معلم به ریل قطار گفت: این ریل، منجر به حرکت قطار اقتصاد، سیاست و اجتماع در مسیر صحیح می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات فرهنگیان آیت‌الله رئیسی در پایان مشارکت و انتخاب فرد اصلح را نتیجه اتحاد، همدلی و همیاری آحاد ملت خصوصا جامعه فرهنگی کشور برای دستیابی به آرامش و امنیت دانست.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار