سردار قاآنی: فرزندان فلسطینی برای اداره کل فلسطین برنامه‌ریزی کنند
کد خبر: 1049826
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P6g
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
‌مقاومت بیش از ۳هزار موشک در جنگ ۱۲روزه به رژیم صهیونیستی شلیک کرد
سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین، روز گذشته میزبان برگزاری چهلمین روز عروج سردار پر افتخار سال‌های اخیر مقاومت و سال‌های دور بسیج، سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حجازی بود. مراسمی که با حضور فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی قدس سپاه، فرمانده نیروی هوافضای سپاه و جمعی از همرزمان آن شهید برگزار شد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: سالن 5 آذر سازمان بسیج مستضعفین‌، روز گذشته میزبان برگزاری چهلمین روز عروج سردار پر افتخار سال‌های اخیر مقاومت و سال‌های دور بسیج، سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حجازی بود. مراسمی که با حضور فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی قدس سپاه، فرمانده نیروی هوافضای سپاه و جمعی از همرزمان آن شهید برگزار شد.

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در این مراسم به نقش ارزنده سردار سلیمانی و سردار حجازی در پرکردن دست مقاومت اشاره کرد و اظهار داشت: سردار حجازی از جمله کسانی بود که در همراهی حاج قاسم برای پر کردن دست مقاومت، توان بالایی گذاشت و نماد آن خدمت‌‌‌هایی که شهید سلیمانی و سردار حجازی کردند، در چنین وقتی ـ مقاومت جانانه‌ فلسطینی‌‌‌ها در مقابله با رژیم صهیونیستی - دیده شد.
وی افزود: چهلم شهادت این شهید عالی‌قدر نگذشته است که صحنه‌ای به‌وجود آمد و جهان اسلام و همه حق‌طلبان جهان، احساس سربلندی کردند از مقاومتی که در سرزمین فلسطین انجام شد، اینها تنها بخشی از خدماتی است که شهیدان عالی‌قدر ما شهید سلیمانی و شهید حجازی به جبهه مقاومت کرده‌اند. فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شهید سلیمانی، گفت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) فرمودند «شهید سلیمانی دست بچه‌های مقاومت را پر کرد‌» و دیدیم که غزه با وجود آنکه 15 سال است در تحریم قرار دارد، چگونه مردانه از همه سرزمین فلسطین دفاع می‌کند.

برنامه‌ریزی فلسطینی‌‌ها برای اداره کل فلسطین باشد
سردار قاآنی اضافه کرد: در سه روز اول نبرد فلسطینیان با رژیم صهیونیستی به‌اندازه تمام جنگ 22روزه موشک به‌سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردیم که این اقتدار جبهه مقاومت است و معنای فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند «دست این بچه‌‌‌ها را حاج قاسم پر کرد‌» و این دست پر در این جنگ 12روزه خودش را نشان داد. وی ادامه داد: بیش از 3 هزار موشکی که از سمت مقاومت به سرزمین‌های اشغالی شلیک شد، تولیدشده در همین جغرافیا است. از امروز به بعد پیام مقاومت به فرزندان فلسطینی این است که برنامه‌ریزی‌های‌تان باید برای اداره کل فلسطین باشد و بدون تردید رژیم صهیونیستی باید به زمانی فکر کند که این سرزمین دیگر در کنترل و اختیارش نیست. به همه صهیونیست‌‌‌ها توصیه می‌کنم قبل از آنکه خانه‌‌‌هایی که در اروپا و امریکا و جاهای دیگر فروختید و به سرزمین فلسطین آمدید، گران‌تر از امروز شود، برگردید و خانه‌های خودتان را مجدداً خریداری کنید.

رژیم صهیونیستی برای توقف حملات مقاومت به التماس افتاد
فرمانده نیروی قدس سپاه اظهار داشت: شاید برای شما جالب باشد زیرا این مطالب را در رسانه‌‌‌ها نمی‌گویند، سنگین‌‌‌ترین گلوله‌های مقاومت فلسطین، آخرین گلوله‌‌‌هایی بود که به سرزمین‌های اشغالی زده شد که این نشان‌ از قدرت، قوت و تعریف درست مقاومت است. مقاومت فلسطین به‌گونه‌ای عمل کرد که از روز اول رژیم صهیونیستی ملتمسانه از کشورهای واسطه می‌خواست که تماس بگیرند و فشار بیاورند تا بچه‌های فلسطینی جنگ را متوقف کنند و این بچه‌های مقتدر شروط‌شان را بیان کردند و در صورت پذیرش شروط، حاضر به آتش‌بس بودند و تا زمانی که این شروط خود را به طرف صهیونیستی تحمیل نکردند، دست از جنگ برنداشتند. سردار قاآنی افزود:امروز در سراسر عالم به‌برکت شهدایی همچون حاج قاسم سلیمانی و شهید حجازی، همه باور دارند که مقاومت در هر صحنه‌ای جواب می‌دهد. من به‌عنوان کسی که کنار بچه‌های مقاومت حضور داشته و روحیه آنها را دیده‌ام و می‌شناسم، باید عرض کنم گذشت زمانی که رژیم صهیونیستی می‌خواست با سلاح، تیر و تفنگ، بچه‌های فلسطینی را از پا دربیاورد. امروز این بچه‌‌‌ها همه امکانات گسترده‌ای را که در جنگ 12روزه استفاده کردند در سرزمین‌های اشغال‌شده، تولید کردند.
فرمانده نیروی قدس سپاه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی باید فکری کند برای آن روزی که ذلیلانه این خاک را ترک می‌کند و برادران ما در فلسطین از امروز باید برای آن روز برنامه‌ریزی و با تدبیر اقدام کنند. فلسطینی‌‌‌ها در این جنگ 12روزه بسیاری از تأسیسات زیربنایی را که می‌توانستند هدف قرار دهند نداشتند زیرا زمان زیادی طول نخواهد کشید که خودشان از این تأسیسات استفاده خواهند کرد. در جنگ 12روزه اثبات شد که فلسطینی‌های قهرمان باید در فکر اداره کل سرزمین خود باشند و رژیم صهیونیستی نیز باید از الآن به فکر ترک این سرزمین باشد. این وعده الهی و قول رهبر معظم انقلاب و تحقق‌پذیر است و شهید حجازی کسی بود که در تحقق این وعده الهی عمرش را گذاشت.

دوران بایدن، دوران آرامش منطقه نخواهد بود
سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه هم روز گذشته در حاشیه مراسم چهلم شهید حجازی گفت: آمدن شخصی مثل بایدن رفتار امریکا را تغییر نمی‌دهد و ممکن است روش‌های امریکا تغییر کند، ولی اهداف امریکا تغییر نمی‌کند. هدف اصلی امریکایی‌‌‌ها این است که کشور‌های منطقه را ناامن کنند و مورد تنش‌های مستمر قرار دهند. وی ادامه داد: گسترش ناامنی در کشور‌های اسلامی از اهداف اصلی امریکا برای کوچک‌سازی این کشور‌‌‌ها است و تخریب ساختار قدرت آنها و تسلط بر منابع انرژی و اقتصاد جهان اسلام از راهبرد‌های ثابت امریکا می‌باشد. اینها مواردی است که با رفتن و آمدن رئیس‌جمهور‌های امریکا تغییری نمی‌کند.
سرلشکر سلامی افزود: امریکایی‌‌‌ها در دوره بایدن هم همان راهبرد را تعقیب خواهند کرد و به آنها هیچ اعتمادی نیست و آنها همچنان از اسرائیل و عربستان سعودی حمایت می‌کنند و عوامل اصلی ایجاد ناامنی در منطقه، امریکایی‌‌‌ها هستند. فرمانده کل سپاه با اشاره به ادامه اشغالگری امریکایی‌‌‌ها در منطقه گفت: آنها همچنان در عراق به شکل اشغالگرانه حضور دارند و در سوریه همچنان آتش به پا می‌کنند و آتش آنها به دست سعودی‌‌‌ها بر سر مردم یمن می‌بارد و فقط مجبور شدند که از افغانستان فرار کنند، آنها چاره‌ای جز فرار از منطقه ندارند، ولی اگر خارج نشوند اخراج می‌شوند و به نظر می‌رسد تا حدودی این را درک کرده‌اند. وی با بیان اینکه دوران بایدن دوران آرامش منطقه نیست، افزود: این رفتار در راهبرد امریکایی‌‌‌ها وجود ندارد. امنیت منطقه تحت ضوابط امریکا اتفاق نمی‌افتد بلکه تحت ضابطه قدرت اتفاق می‌افتد.

توان مقاومت را باید از زبان دشمنان شنید
صهیونیست‌‌‌ها می‌دانند که باید جمع کنند و از این منطقه بروند؛ استخوان‌های رژیم صهیونیستی در جنگ غزه ترک خورد و همه این را دیدند؛ این تنها شروع فروپاشی رژیم صهیونیستی و نقطه عطفی در فروپاشی آنهاست.
سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه این مراسم با اشاره به ویژگی‌‌‌ها و شخصیت‌های این شهید گفت: سردار حجازی از جوانی عمر خود را در مسیر انقلاب گذاشت و ۴۰ سال تلاش و مجاهدت کرد. جوانان و همه ما باید این شهید را الگو قرار دهیم و شیوه زندگی را از شهدایی همچون سردار حجازی و حاج قاسم یاد بگیریم که عمرشان را در راه خدا گذاشتند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به جنگ ۱۲ روزه مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: جنگ ۱۲ روزه و مقاومت جانانه فلسطینیان گویای همه‌چیز است و توان مقاومت را باید از زبان دشمنان شنید، دیدیم که فرمانده سنتکام امریکایی‌‌‌ها چه گفت، آنها اعتراف کردند که ایران برتری هوایی بلکه برتری نظامی را از آنها گرفته است. سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه این پیروزی‌‌‌ها و شکست‌های پی در پی استکبار جهانی و صهیونیست‌‌‌ها تنها مختص به سرزمین‌های اشغالی، لبنان، سوریه، ایران، عراق و یمن نیست، تأکید کرد: صهیونیست‌‌‌ها می‌دانند که باید جمع کنند و از این منطقه بروند. در غزه دیدیم که امکانات اولیه زندگی به آنها نمی‌رسید. به گفته خود سران رژیم صهیونیستی ذات شکست پذیری این رژیم را به جهان نشان دادند و استخوان‌های رژیم صهیونیستی در این جنگ ترک خورد و همه این را دیدند.
این تنها شروع فروپاشی رژیم صهیونیستی و نقطه عطفی در فروپاشی آنهاست. وی با بیان اینکه با فروپاشی رژیم صهیونیستی، امریکا نیز فرو خواهد ریخت،گفت: همه آنهایی که در جهان ظلم کردن نیز فرو خواهند ریخت و ان‌ شاءالله در آینده شاهد موفقیت‌‌‌ها و پیروزی‌های بزرگ خواهیم بود و پیروزی‌های بزرگ‌تر پیش‌رو است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار