عروس جوان: من قاتل شوهرم نیستم
کد خبر: 1049614
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P3G
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵

پرونده قتل مهندس شيمي كه در جريان درگيري با همسرش به كام مرگ رفته است، در دادگاه كيفري يك استان تهران رسيدگي مي‌‌شود. در حالي كه تحقيقات پزشكي قانوني نشان مي‌دهد مهندس جوان دست به خودكشي زده خانواده اولياي دم از عروس خانواده به اتهام قتل عمد شكايت دارند.
به گزارش «جوان» سال گذشته مأموران پليس تهران از مرگ مشكوك مرد جواني در يك منزل مسكوني در غرب تهران باخبر و راهي محل شدند. اولين شواهد نشان مي‌‌داد سيامك 37ساله در جريان درگيري با همسرش با ضربات چاقو كشته شده است. همچنين در روند تحقيقات مشخص شد همسر او به نام مينا 27ساله نيز در اين درگيري زخمي و راهي بيمارستان شده است. با انتقال جسد به پزشكي قانوني، مينا كه تحت درمان قرار داشت بعد از بهبود نسبي مورد تحقيق قرار گرفت. او در اظهاراتش مدعي شد شوهرش خودكشي كرده است اما خانواده سيامك از عروسشان شكايت و او را قاتل پسرشان معرفي كردند. با طرح اين شكايت تحقيقات وارد مرحله تازه‌‌اي شد و زن جوان بار ديگر تحت بازجويي قرار گرفت. او كه به خاطر شدت جراحات به سختي صحبت مي‌‌كرد در شرح ماجرا گفت: «چند سال قبل با سيامك ازدواج كردم. نمي‌دانستم مشكلات روحي دارد تا اينكه بعد از ازدواج متوجه شدم او از اين مشكل رنج مي‌‌برد. سال‌ها گذشت تا اينكه صاحب فرزند دختر شدم و فكر مي‌‌كردم با دنيا آمدن دخترمان مشكلاتمان حل مي‌شود اما بدخلقي‌‌هاي همسرم بدتر و شرايط براي من سخت‌‌تر شد.»
زن جوان ادامه داد: «براي تربيت دخترم شوهرم كنارم نبود و در واقع همه مسئوليت فرزندم با من بود. اين گذشت تا شب حادثه. آن شب دخترم از خواب بيدار شد و خواست برايش آب ببرم. به آشپزخانه رفتم و يك ليوان آب پر كردم اما شوهرم از من خواست ليوان آب را اول به او بدهم. به او گفتم اجازه بده اول دخترمان بنوشد اما او شروع به داد و فرياد كرد.»
زن جوان در خصوص حادثه گفت: «از شوهرم خواستم ساكت باشد اما دست‌بردار نبود و گفت هميشه دخترم را به او ترجيح مي‌‌دهم. همين باعث درگيري شد و در آن درگيري شوهرم به آشپزخانه رفت و يك چاقو برداشت. هر طور بود چاقو را از دستش گرفتم اما او دوباره به آشپزخانه رفت و بار ديگر چاقو را برداشت. سه بار اين اتفاق افتاد و من هر بار سعي كردم چاقو را از دستش بگيرم اما آخرين بار حريفش نشدم و او به طرفم حمله كرد و چند ضربه زد. بيهوش روي زمين افتادم تا اينكه خودم را روي تخت بيمارستان ديدم. آنجا بود كه متوجه شدم شوهرم به خاطر ضربات چاقو فوت كرده است.»
او در آخر گفت: «شوهرم به خاطر مشكلات روحي سابقه خودزني داشت. آن شب او بعد از اينكه مرا با چاقو زد، دست به خودكشي زد و فوت كرد.»
با ثبت اين اظهارات كارشناسان پزشكي قانوني نيز ادعاي زن جوان را ثابت و ضربات به مرد جوان را ناشي از خودزني اعلام كردند اما اين گزارش از سوي اولياي دم پذيرفته نشد و آنها بار ديگر از عروسشان شكايت كردند و گفتند او دروغ مي‌گويد و قصد دارد پليس را گمراه كند. با ادعاي خانواده پسر جوان، مأموران بار ديگر تحقيقات خود را آغاز كردند و اين بار خواهر مينا را مورد تحقيق قرار دادند. او در جواب گفت: «شوهرخواهرم مهندس شيمي و هميشه دچار توهم بود. او فرمول‌هاي شيمي را باهم تركيب و مواد جديدي به دست مي‌آورد. آخرين بار هم فرمول جديدي كشف كرده و از خواهرم خواسته بود فرمول شيميايي را برايش بفروشد!» با ثبت اين اظهارات پليس در روند تحقيقات نيز چند نامه دستنويس از سيامك كشف كرده بود كه در متن آنها مرد جوان از همسرش خداحافظي كرده بود و گفته بود قصد خودكشي دارد.
به اين ترتيب زن جوان با درخواست اشد مجازات از سوي خانواده شوهرش بعد از تعيين شعبه در وقت رسيدگي محاكمه خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار