مجلس و نامزد‌ها توصیه‌های رهبر انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند
کد خبر: 1049579
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P2h
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به فرمایش رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم
فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس با استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد؛ به خصوص حمایت معظم‌له از شورای نگهبان و تمجیدات او از مجلس شورای اسلامی بیش از سایر صحبت‌ها مورد اقبال کاربران قرار گرفت. کاربران همچنین بر لزوم توجه به مسئله واقعی مردم که رهبر انقلاب به آن توجه دادند تأکید کردند و از کاندیدا‌های انتخاباتی خواستند مسائل اصلی کشور را مد نظر قرار دهند و از پرداختن به حواشی خودداری کنند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در این خصوص را بخوانید.

فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس با استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد؛ به خصوص حمایت معظم‌له از شورای نگهبان و تمجیدات او از مجلس شورای اسلامی بیش از سایر صحبت‌‌ها مورد اقبال کاربران قرار گرفت. کاربران همچنین بر لزوم توجه به مسئله واقعی مردم که رهبر انقلاب به آن توجه دادند تأکید کردند و از کاندیداهای انتخاباتی خواستند مسائل اصلی کشور را مد نظر قرار دهند و از پرداختن به حواشی خودداری کنند. در ادامه بخش‌‌هایی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در این خصوص را بخوانید.
محمد پازوکی:
‏با توجه به سخنان رهبری از امروز مطالباتمون را با هشت مسئله مردم پیگیری خواهیم کرد. به وعده‌‌ها توجه نمی‌کنیم، با شعارهای پوشالی مقابله می‌کنیم. تنها و تنها به مسئله مردم که چیزی جز درست شد معیشت نیست می‌پردازیم. به هر نامزدی که برای مسئله مردم برنامه داشت رأی می‌دهیم.
جواد آقایی:
رهبر انقلاب فرمودند مسئله اصلی مردم بیکاری و معیشت و مافیای واردات است، نه فضای مجازی و سیاست خارجی... یعنی مراقب باشید سرتان را به برجام و فیلترینگ و دیوار وسط پیاده‌رو گرم نکنند.
مصطفی سیستانی:
رهبر معظم انقلاب عامل افزایش مشارکت آحاد مردم در انتخابات را حضور مدیران قوی و توانمند در حل مشکلات اصلی مردم دانستند. نباید اجازه بدیم یک عده که با عملکرد خودشون باعث نارضایتی مردم شدند بخوان کاهش مشارکت رو گردن شورای نگهبان بندازن! آقایان شما اگر بودید هم مردم به شما رأی نمی‌دادن.
عبدالرحیم انصاری:
به نظرم دو نکته مهم در بیانات رهبر انقلاب بود. ۱- حمایت قاطع از اقدامات قانونی شورای نگهبان که باید برای تمام اقشار جریان انقلاب فصل‌الخطاب باشد؛ و ۲- تمجید از اقدامات خوب مجلس و ریاست آن خصوصاً به دلیل حضورشان بین مردم و ارتباط مستقیم با آنها (قابل توجه منتقدان انقلابی مجلس!)
فروتن:
خدا رو شکر که حضرت آقا از مجلس یازدهم راضی هستن و تعاریف بسیار بی‌سابقه‌ای از مجلس یازدهم و عملکرد یک‌ساله اخیر کردند و مجلس فعلی را با صفاتی همچون انقلابی و کارآمد و مجلس عزیز توصیف کردند. دوستان مراقب باشین با انتقاد‌های بی‌مورد تو زمین دشمن بازی نکنید.
رامین نظامی‌خواه:
مجلسی آدم‌های عزیز! حلاوت تمجید امروز رهبری گوارای وجودتان. لطفاً توصیه رهبر انقلاب برای مراقبت بر رفتار و گفتارتان رو هم جدی بگیرید تا با تداوم تلاش و کارآمدی، تصویر منفی ساخته مخالفین از مجلس در فضای رسانه‌ای بشکنه. #مجلس_عزیز
محسن پورپیر:
فرمایشات رهبر انقلاب در تأیید عملکرد و فعالیت‌های شورای نگهبان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بخوانید و ببینید در این پازل رسانه‌ای ناامید‌سازی، کدام سمت قرار دارید، در کنار ایشان یا روبه‌روی ایشان.
الف. باقریان:
چه روز خوبی بود برای مجلسی‌ها. رهبر انقلاب، مجلس یازدهم را انقلابی، کارآمد و مجلس عزیز توصیف کردند. و چه دقیق عامل دشمنی عده‌ای با این مجلس را، انقلابی بودن آن دانستند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار