ذوب‌آهن به پروژه‌های زیست‌محیطی نگاه ریالی ندارد
کد خبر: 1049104
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ov2
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان
مهرداد تولائیان با تأکید بر این که ذوب‌آهن در پروژه‌های زیست‌ محیطی نگاه ریالی به موضوع ندارد، گفت: برآوردهای انجام شده برای تعویض درب‌ های فلکسیبل نزدیک به ۷ میلیون دلار بود که با کم تر از نصف این عدد این درب‌ ها بومی‌سازی شد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان درباره بومی‌سازی درب‌های فلکسیبل ذوب‌آهن، اظهار کرد: اهمیت این پروژه برای ذوب‌آهن بیشتر مربوط به مباحث محیط زیست است.

وی گفت: ذوب آهن اصفهان با تعویض درب‌های فلکسیبل مربوط به باتری شماره ۳ واحد کک سازی از نشت گازهای زائد از اطراف باتری‌ها جلوگیری کرده است.

معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان، تأکید کرد: زمانی که نشت گاز از درهای فلکسیبل نداشته باشیم نه تنها پرت گاز نخواهیم داشت، بلکه کیفیت تولید بهتر خواهد شد.

وی با بیان این که گاز داخل این واحد برای پخت کک است، گفت: زمانی که گاز از این درب‌ ها خارج می‌شود، علاوه بر آلودگی محیط زیست، هدف پخت کک باکیفیت را از بین می‌برد، درحالی که وجود گاز به‌طور کامل در این واجد و جلوگیری از نشت آن موجب تولید یکنواخت کک می‌شود.

تولائیان با تأکید بر این که ذوب‌آهن در پروژه‌های زیست‌محیطی نگاه ریالی به موضوع ندارد، تصریح کرد: بومی‌سازی درب‌های فلکسیبل با اولویت سلامت کارکنان این کارخانه و همچنین ساکنان اطراف مجموعه ذوب‌آهن است تا آلودگی را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به این که برآوردهای صورت گرفته برای تعویض درب‌های فلکسیبل نزدیک به ۷ میلیون دلار بود، تأکید کرد: بومی‌سازی درب ‌های فلکسیبل موجب شد با عددی کمتر از نصف در داخل کشور و کارخانه این درب‌ ها طراحی و اجرا شوند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار