نحوه گزارش تخلفات مربوط به کرایه‌های تاکسی
کد خبر: 1048981
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ot3
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به نصب برچسب کرایه تاکسی در همه تاکسی‌های پایتخت گفت: مسافران تخلفات مربوط به دریافت نرخ اضافه کرایه را از طریق تماس با شماره ۱۸۸۸ به ما اطلاع دهند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمد روشنی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران درباره موضوع تخلف برخی از رانندگان تاکسی به علت دریافت کرایه اضافه از مسافران اظهار داشت: تخلفات دریافت کرایه اضافه در میان رانندگان تاکسی بسیار اندک است، ولی با این وجود ساز و کار‌های لازم جهت پیشگیری از این مسأله پیش‌بینی شده است.

وی افزود: برچسب کرایه تاکسی از زمانی که نرخ‌ها تغییر کرد در بین همه تاکسیرانان توزیع و این برچسب‌ها بر روی تاکسی‌ها نصب شده است بنابراین رانندگان ملزم به رعایت این مسأله هستند و باید کرایه‌ها را بر اساس برچسب‌های نصب شده دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران ادامه داد: مسافران در صورت مواجه با این تخلف تاکسیرانان می‌توانند با شماره ۱۸۸۸ تماس بگیرند ما تخلف تاکسیران را پیگیری و حتی متخلفان را احضار و با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

روشنی درباره سرانجام بیمه تاکسیرانان گفت:‌جلسات متعدد با آقای نیکزاد نایب رئیس مجلس و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شده، ولی متأسفانه تأمین اجتماعی به وعده‌های خود عمل نمی‌کند.

وی گفت: مسؤولان مربوطه در جلسات برگزار شده وعده و قول می‌دهند که مشکل را برطرف کنند، ولی پس از پایان جلسه قضیه را به طور کلی فراموش می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۱۰ هزار راننده تاکسی پایتخت تحت پوشش بیمه نیستند و ما پیگیری‌های لازم را جهت تحقق این مسأله انجام داده‌ایم و امیدواریم مشکل به زودی برطرف شود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار