مسموميت برادر بابك خرمدين
کد خبر: 1048729
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ooz
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹

افشين خرمدين، برادر بابک خرمدين كه پدر و مادرش با قتل و عام خانواده‌ جنجال زيادي به پا كرده با مصرف بيش از حد مشروبات الكلي دچار مسموميت شده و در بيمارستان بستري شد.
به گزارش جوان، صبح روز جمعه 31‌ارديبهشت به مأموران پليس تهران خبر رسيد مرد جواني در خانه‌اش در يكي از ساختمان‌هاي شهرك اكباتان دچار مسموميت دارويي شده و براي درمان به بيمارستان منتقل شده‌است. بررسي‌هاي مأموران پليس نشان داد مرد مسموم افشين خرمدين برادر بابك خرمدين است. مأموران در تحقيقات بعدي دريافتند پيكر نيمه‌جان افشين ساعتي قبل از سوي نگهبان ساختمان كشف و با كمك اورژانس به بيمارستان تهران منتقل شده‌است. همچنين مشخص شد افشين به خاطر مصرف بيش از حد مشروبات الكلي دچار مسموميت شده كه تيم پزشكي با تلاش زياد وي را از مرگ نجات داده‌اند. نگهبان ساختمان گفت: من نگهبان ساختماني هستم كه در يكي از طبقات آن پدر و مادر افشين در آن زندگي مي‌كنند. امروز داخل طبقات رفته بودم كه متوجه شدم در آپارتمان خرمدين باز است. از آن جايي كه چند روز قبل حادثه دلخراشي در اين محل اتفاق افتاده‌بود و زوج سالخورده به اتهام قتل اعضاي خانواده‌شان بازداشت شده‌بودند به موضوع مشكوك شدم. از طرف ديگر خبر داشتم كه پسر ديگر ايشان به نام افشين يكي دو روزي است در اين واحد زندگي مي‌كند. به همين خاطر ابتدا چند باري افشين را صدا زدم، اما وقتي كسي جواب نداد بيشتر نگران شدم و به داخل خانه رفتم كه مشاهده كردم افشين حالش بد است و به نظر مي‌رسد دل درد شديد دارد.
در كنار افشين شيشه مشروبي نيز افتاده بود كه حكايت از اين داشت او به خاطر مصرف مشروبات الكلي دچار مسموميت شده است. به همين دليل به سرعت با اورژانس و اداره پليس تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم كه عوامل اورژانس در محل حاضر شدند و افشين را به بيمارستان منتقل كردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار