تبدیل كليد به بيل بهترین نشانه است!
کد خبر: 1048471
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Okp
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واكنش كاربران شبكه‌هاي اجتماعي به تازه‌ترين اظهارات رئيس‌جمهور درخصوص بيل‌هاي دولت
حسن روحاني، ‌رئيس‌جمهور با اشاره به اينكه «به دو بيل براي كرونا و تحريم» احتياج داريم، گفته است: «من از چهار ماه پيش ذهنم مشغول بود كه چگونه مي‌توانيم مشكل كرونا و تحريم را حل كنيم

جوان آنلاین: حسن روحاني، ‌رئيس‌جمهور با اشاره به اينكه «به دو بيل براي كرونا و تحريم» احتياج داريم، گفته است: «من از چهار ماه پيش ذهنم مشغول بود كه چگونه مي‌توانيم مشكل كرونا و تحريم را حل كنيم. ما به دو بيل احتياج داشتيم؛ يكي كه به كمر كرونا بزنيم و بيل ديگر هم براي شكستن تحريم‌ها... ما اين دو بيل را پيدا كرديم.» اين در حالي است كه او پيش‌تر نيز گفته بود: «مي‌خواهيم با بولدوزر ديوار تحريم را جمع كنيم، برخي‌ها مي‌گويند نه با فرغون و بيل اين كار را انجام دهيد» صحبت‌هاي روحاني با واكنش‌هاي مختلفي در شبكه‌هاي اجتماعي همراه شد. كاربران به زبان طنز نيز پاسخ‌هايي به روحاني دادند. در ادامه بخش‌هايي از اين واكنش‌ها را مي‌خوانيد.

اميد نريماني:
روحاني: «ما دو تا بيل مي‌خواستيم، يكي براي اينكه به كمر كرونا بزنيم و يك بيل هم براي آنكه به كمر تحريم بزنيم كه هر دو بيل را پيدا كرديم.» آره حاجي پيدا كردي ولي داري با يكيش به كمر مردم ميزني و با يكي ديگه برامون گور ميكني! پيدا كردي فقط كاراييش رو بلد نيستي!
سيدياسر جبرائيلي:
تحريم، ديوار نيست كه با بيل و بولدوزر تخريب شود. اينها بيل و بولدوزر را براي تخريب سازه‌ها و ساخته‌هاي خودمان مي‌خواهند تا دل تحريم‌كننده را به‌دست آورند. در ماجراي برجام با بيل و فرغون بتون در قلب صنعت هسته‌اي ريختند، امروز با بولدوزر مي‌خواهند به جان همه داشته‌هاي ملت بيفتند.
فرزانه وكيلي:
رئيس‌جمهور: «ما دو بيل نياز داشتيم براي شكستن كمر كرونا و تحريم. . . كه الحمدلله هردو را شكستيم!» كاري به فحوا و ادبيات كلام ندارم؛ حاجي كمر ما رو يادت رفت بگي! هشتگ بيل سوم، بيل اصلي.
علي نيكي:
خب از مرحله كليد عبور كرديم رسيديم به مرحله بيل. #دولت_كليد_و_بيل
ابوالفضل شفاعي:
آقايان، شما دو بيل داشتيد: يكي از بيل‌هايتان را بعد از كندن چاله براي اقتصاد، در ميدان اقتصاد مقاومتي رها كرديد و ديگري را بعد از شكستن كمر مردم، در كنار سازمان بورس! يادتان نرود تمامي تحريم‌ها يكجا بايستي برداشته و بعد از آن‌هم راستي آزمايي شود.
حسن باوي:
كليد به كارش نيومد رفت سراغ بيل تا تحريم‌ها رو برداره. جدي جدي اينجوري صحبت كرد. #روحاني
اسماعيل زال بيگي:
آقاي رئيس‌جمهور جديدا زدن تو كار ساخت و ساز؟ آخه اخيرا خيلي از بيل و كلنگ و فرغون و بولدوزر صحبت مي‌كنند؟
كيان مهزاد:
بازي دائمي روحاني با بيل و كليد و بولدزر و. . . نشان از بازي رواني با ذهن و روح مردم به جاي خدمت رساني دارد. نمي‌دانم چه اصراري دارد اين ماه‌هاي آخر را هم بازيچه دست مردم باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار