بهره برداری همزمان از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان سبزوار
کد خبر: 1048144
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OfY
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت
با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و استاندار خراسان رضوی ۳ طرح بهداشتی و درمانی به صورت همزمان در شهرستان سبزوار به بهره برداری رسید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه ابراز کرد:در طول یکسال تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ تخت آی سیو در کشور  راه اندازی و بیش از ۴۷۰ دستگاه اکسیژن ساز به سراسر کشور ارسال شده است.

سعید نمکی گفت:این قابل توجه است که در کنار مدیریت کرونا ماهیانه بیش از هزار تخت به مجموع تخت های بیمارستانی کشور اضافه می شود.

استاندار خراسان رضوی در حاشیه این جلسه اظهار کرد: با اقدامات خوبی که در استان انجام شده‌،  سیر نزولی بیماری کرونا در استان شروع شده است لذا باید همچنان با حساسیت اجرای مصوبات ستاد ملی در دستور کار قرار داشته باشد.

محمدصادق معتمدیان ادامه داد: با توجه به تاکیدات وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر احتمال ورود ویروس کرونای هندی از مرزهای شرقی و جنوب شرقی به خراسان رضوی، از نزدیک به ۳ هفته گذشته تمهیدات حداکثری در حوزه تشدید کنترل مرزهای مشترک با کشور افغانستان و بستن گلوگاه هایی که می تواند باعث شیوع این بیماری باشد، اندیشیده شده است.

وی افزود: امیدواریم با انسجام موجود در استان و آمادگی مناسب مراکز درمانی مانع از گسترش این ویروس در خراسان رضوی بشویم.

در قالب بیست و چهارمین آیین پویش ره سلامت که سیدمجتبی علوی مقدم فرماندار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه امام جمعه، علی اصغر عنابستانی و بهروز محبی نمایندگان شهرستان سبزوار

حضور داشتند، فاز اول اورژانس، بخش ام آر آی مرکز آموزشی درمانی واسعی و مرکز خدمات جامع سلامت همت آباد به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است برای فاز اول اورژانس مرکز آموزشی و درمانی واسعی اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، مرکز خدمات جامع سلامت همت آباد ۵۲ میلیارد ریال و برای بخش ام آر آی مرکز آموزشی و درمانی واسعی اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی