چراغ راه بسیج در انتخابات، فرمایشهای اخیر مقام معظم رهبری است
کد خبر: 1047985
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ocz
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
سرهنگ یوسفیان:
معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج در عرصه انتخابات فارغ از هرگونه جناح بندی سیاسی و بدون هیچگونه حمایت از کاندیدای خاصی، صرفا فرمایشهای اخیر مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات را چراغ راه خود قرار داده است.

سرویس سیاسی جوان آنلاین:‌ سرهنگ محمد یوسفیان معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در خصوص نقش ارتباطات و روابط عمومی در آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در جامعه اظهار داشت: کسانی که در حوزه‌ رسانه، روابط عمومی و اطلاع رسانی بسیج فعالیت می‌کنند نقش بسزایی در انعکاس خدمات بسیج به آحاد جامعه دارند.


وی پیامد خدمت رسانی بسیجیان در حوزه‌ی ارتباطات را باور پذیری عمیق آحاد جامعه نسبت به این شجره طیبه دانست و گفت: بسیج در همه‌ی عرصه‌ها نظیر سیل، زلزله، کمک‌های مومنانه و مقابله با بیماری کرونا فعال بوده و رسالت سنگین اطلاع رسانی در این حوزه ها و سایر حوزه های عملکردی بسیج به عهده‌ی روابط عمومی هاست.


معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که به تصویر کشاندن گستردگی فعالیت‌های بسیج کار بسیار دقیق، هنرمندانه و دشواری است، ادامه داد: امیدوار هستیم که بسیجیان فعال در عرصه‌ی روابط عمومی بتوانند نقش موثری در بازتاب فعالیت ها، ارزش‌ها و فرهنگ بسیجیان ایفا نمایند.


سرهنگ یوسفیان با اشاره به این که یک مدیرمتخصص در حوزه روابط عمومی برای پیشبرد اهداف سازمانی باید علم، فن، هنر و تعهد را به زیبایی در هم بیامیزد، یادآور شد: مدیران بسیجی فعال در روابط عمومی ها می بایست همواره فرمایشهای مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که آگاهی یافتن عموم مردم از دستاوردهای بسیج از مطالبات جدی معظم له می باشد.


وی به فعالیت رسانه‌های معاند در راستای نادیده گرفتن ارزش‌های اسلامی و سعی در تشویش اذهان عمومی توسط این رسانه ها اشاره کرد و گفت: در این شرایط مسئولیت روابط عمومی ها در بسیج چندین برابر شده است.


معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که با شرایط کرونایی حاکم بر جهان،فضای مجازی حرف اول را در حوزه‌ی کار‌های رسانه‌ای می‌زند، مطرح کرد: رسانه‌های بیگانه با صرف بودجه های بسیار هنگفت و کلان قصد تخریب فضای انتخاباتی در کشور را دارند.


یوسفیان بر لزوم برخورداری فعالان حوزه‌ی فضای مجازی از بصیرت کافی تاکید کرد و گفت: رسانه‌های بیگانه وضعیت ساختار شکنانه ای در خیال خود برای ما ترتیب داده اند که این وضعیت از دست و دلبازی لیدر‌های ضد ایرانی این رسانه ها و خرج کردن پولهای گزاف برای تخریب کشور‌هایی مثل ایران نشات می‌گیرد.


معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مخاطرات احتمالی کار در فضای مجازی ، بسیجیان فعال دراین حوزه را همچون دیگر عرصه های بسیج شیردل خواند و اضافه کرد: بسیجیان فعال در این حوزه باید دقت بالایی در کار به خرج دهند و نباید حربه‌ای به دست بیگانگان بدهند.


وی افزود: در صورت فعالیت درست و همراه با بصیرت در فضای مجازی ، رسانه‌های معاند نیز چاره ای نخواهند داشت جز تعظیم در مقابل عظمت ملت ایران .


معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین تلاش بسیجیان در عرصه‌های خدمت رسانی را در راه رضای خدا و بدون هیچگونه چشم داشت مادی خواند و افزود: بسیجیان خالصانه و مجاهدانه در عرصه‌های مختلف از جمله ارتباطات و اطلاع رسانی در حال خدمت هستند.


سرهنگ یوسفیان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حضور حداکثری، پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: فرمایشهای مقام معظم رهبری در همه‌ی عرصه‌ها افق روشنی فراروی تمامی بسیجیان بوده و عاشقان ولایت و بسیجیان هرگز از فرامین رهبری عدول نخواهند نمود.


وی ضمن امیدواری برای حضور حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات، اضافه کرد: حضور حداکثری و فارغ از جناح بندی ها‌ی سیاسی به بیگانگان ثابت خواهد کرد که مردم ایران وفادار به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند.
سرهنگ یوسفیان در پایان روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه زحمتکشان این عرصه و به صورت خاص به همکاران بسیجی فعال در این حوزه تبریک گفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار