سیر نزولی کرونا در لرستان
کد خبر: 1047855
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oat
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
معاون استاندار لرستان خبر داد؛
ثمینی، به کاهش آمار مبتلایان به کرونا در استان اشاره کرد و گفت: کرونا در لرستان روند نزولی را طی می کند.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان،محمود ثمینی، امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار داشت : با اعلام  ستاد ملی مقابله با کرونا، بیماری در استان روند نزولی به خود گرفته است که این شرایط  را مدیون همکاری خوب مردم ، اصناف و تمامی اقشار جامعه هستیم .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: با توجه به انجام واکسیناسون رده سنی ۸۰ سال به بالا در مراکز معین شده و احتمال ازدحام جمعیت، دانشگاه علوم پزشکی نسبت به افزایش تعداد این مراکز اقدام کند.

وی در این خصوص تصریح کرد: با توجه به اینکه مرحله اول واکسناسیون شامل رده سنی ۸۰ سال به بالا هنوز به پایان نرسیده، مراحل بعدی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان به اطلاع عموم خواهد رسید.

معاون استاندار لرستان در خصوص وضعیت رنگ بندی شهر های استان افزود: با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرهای رومشگان و چگنی در وضعیت زرد و سایر شهرهای استان در وضعیت نارنجی به لحاظ بیماری کرونا قرار دارند که با توجه شکنندگی شرایط، نباید وضعیت عادی انگاشته شود.

ثمینی تاکید کرد: از هم استانی های محترم می خواهیم با پرهیز از حضور در تجمعات و برگزاری هر گونه مراسم عزاداری و عروسی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اهتمام داشته باشند تا بتوانیم با حفظ ثبات به شرایط عادی بازگردیم.

برچسب ها: کرونا ، لرستان ، سیر نزولی
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار