اجرای ۳۵۰ کیلومتر مسیر پیاده راه در پایتخت
کد خبر: 1047185
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OQ5
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
صبوری دیلمی اعلام کرد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در سال گذشته ۱۴۰۰ کیلومتر از مسیر‌های پیاده رو اصلی را طراحی کردیم و تا امروز بیش از ۳۵۰ کیلومتر از پیاده رو‌ها به اتمام رسیده یا رو به اتمام است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: صفا صبوری دیلمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: طی ۴ سال گذشته تمام پروژه‌های نیمه تمام این دوره و دوره‌های گذشته تکمیل شده یا رو به پایان است. بیش از ۳۰ پل و تونل و بزرگراه نیز در ۴ سال گذشته به پایان رسیده است.

وی افزود: از جمله دیگر اقدامات مورد توجه معاونت عمرانی، احداث ۱۱ مورد محوطه تاریخی در تهران و ۲۱ پروژه مقابله با سیلاب در تهران است.

دیلمی عنوان کرد: ۴۶ پروژه عمرانی در دست اجرا است که در دسته بندی‌های مختلف هستند. از این میان ۲۱ مورد ساختمان سازی و ۹ مورد ایمن سازی در برابر سیلاب است. طی ۴ سال گذشته با وجود بارندگی‌های شدید در تهران آب گرفتگی جدی در شهر و خسارت ناشی از سیل نیز نداشتیم. دلیل این امر آن است که بودجه رسیدگی به شهر برای مقابله با سیلاب بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ابراز داشت: بر اساس طرح جامع شهر تهران حدود ۵۶۰ کیلومتر بزرگراه جدی داریم که باید ساخته شود و در حال حاضر اکثر بزرگراه‌ها به پایان رسیده است. در حوزه فنی و عمرانی تلاش کرده ایم شهر را از ماشین محور تبدیل به انسان محور کنیم. به طوریکه در سال‌های گذشته غالب خیابان‌ها مربوط به مسیر خودرو‌ها بود، اما در حال حاضر نقشه‌ای برای تهران تدوین کرده ایم که باید ۱۲ هزار کیلومتر پیاده رو در شهر داشته باشیم.

وی افزود: در سال گذشته ۱۴۰۰ کیلومتر از مسیر‌های پیاده رو اصلی را طراحی کردیم و تا امروز بیش از ۳۵۰ کیلومتر از پیاده رو‌ها به اتمام رسیده یا رو به اتمام است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد ابر پروژه‌هایی در تهران هستیم که مخصوص خودرو‌ها است. گروه عظیم باغ راه حضرت فاطمه نیز از جمله این موارد است که پروژه منحصر به فرد است و به طول ۹ میل متر بر روی راه آهن فضای سبز و فرهنگی ایجاد شده است.

صبوری دیلمی درباره پل سبز گفت: بعد از برداشته شدن پل گیشا، جمع بندی ما بر این شد تا پلی جدید طراحی شود و در چند روز آینده عملیات اجرایی این پل آغاز می‌شود.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار