اعطا: روند بررسی پرونده باملند برخلاف مصلحت عمومی است
کد خبر: 1047004
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ONA
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: روند بررسی پرونده باملند، برخلاف مصلحت عمومی و منافع شهرداری، شهر و شهروندان است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: امروز مصاحبه تفصیلی از شهردار تهران در روزنامه شرق منتشر شد که در بخشی از این مصاحبه او در پاسخ به مصاحبه کننده به موضوع باملند پرداخته بود.

وی گفت: در شرایطی که گزارش‌ها و مکاتبات برخی نهاد‌های نظارتی کشور، مصالحه و توافق را برای احقاق حقوق شهرداری، شهر و شهروندان توصیه نمی‌کنند؛ مناسب است شهردار محترم طبق قانون، به نظرات مراجع نظارتی توجه کند.

اعطا تاکید کرد: تا جایی که شورا در بند ۸ ماده ۸۰ قانون، صلاحیت نظارت بر معاملات را دارد می‌توان گفت هم قرارداد واگذاری پروژه به سازمان بازنشستگی و هم قرارداد مشارکت و بهره برداری دارای ایراداتی است که می‌توان با سند و استدلال از ابطال آن دفاع کرد.

وی با اشاره به سخنان اخیر شهردار تهران در فضای کلاب هاوس در رابطه با خسارات نسبت به اموال شهرداری در آبان ۹۸ گفت:‌ای کاش او به همان اندازه که نسبت به خسارت آبان ۹۸ به اموال شهرداری نگرانی و دغدغه دارد، نسبت به خسارات قرارداد باملند هم نگرانی و دغدغه داشته باشد.

اعطا گفت: روندی که در رابطه با بررسی پرونده باملند در پیش گرفته‌اید برخلاف مصلحت عمومی و منافع شهرداری شهر و شهروندان است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار کرد: خواهشمندم به گونه‌ای عمل شود که این شبهه تقویت نشود که در ماه‌های پایانی شورای پنجم ماموریت برخی جریان‌ها در شهرداری، تطویل پیگیری قرارداد باملند به منظور به نتیجه نرسیدن این پیگیری هاست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار