بازداشت شکارچی زنان در مشهد
کد خبر: 1046739
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OIt
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
مردی که متهم است پس از قتل زنان تنها در مشهد اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد سرانجام بازداشت شد. در حالی که متهم به دو فقره جنایت اعتراف کرده تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: نهم دی سال گذشته زنی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ مشهد تماس گرفت و گزارش یک قتل را اعلام کرد. وقتی مأموران پلیس‌آگاهی در محل که طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در بلوار شریعتی بود، حاضر شدند با جسد زنی ۳۰‌ساله مواجه شدند که با اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بود. زن میانسال در شرح ماجرا گفت: دخترم از مدتی قبل از شوهرش طلاق گرفته و در این خانه به تنهایی زندگی می‌کرد. آخرین بار دو روز قبل بود که با هم به خرید رفتیم. در بازگشت هم تاکسی اینترنتی گرفتیم و من راهی خانه‌ام شدم و دخترم هم با همان تاکسی راهی خانه‌اش شد. از روز گذشته هر چه با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم خاموش بود. امروز نگران شدم و خودم را به اینجا رساندم. هر چه زنگ زدم در را باز نکرد. بیشتر نگران شدم برای همین کلیدساز را خبر کردم. او هم در را برای من باز کرد. وقتی وارد شدم با جسد دخترم مواجه شدم و پلیس را با خبر کردم. تحقیقات تیم جنایی نشان داد که زن جوان با دو ضربه چاقو از ناحیه کتف هدف قرار گرفته و به کام مرگ رفته است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد که دو گوشی تلفن همراه زن جوان و مقداری پول از خانه‌اش سرقت شده است. تحقیقات بیشتر در این باره نشان داد که حادثه از سوی فردی آشنا رقم خورده؛ چراکه آثار تخریب روی در‌های خانه دیده نمی‌شد از همین رو زن جوان خود در را روی عامل جنایت گشوده بود.

۱۲ روز پس از وقوع حادثه و در حالی که تحقیقات در این باره جریان داشت حادثه‌ای مشابه به پلیس گزارش شد. حادثه این بار در طبقه دوم ساختمانی مسکونی در منطقه الهیه اتفاق افتاده بود که در جریان آن زنی ۲۹‌ساله با اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بود. وقتی بازپرس ویژه قتل و تیم جنایی قدم به داخل خانه گذاشتند با جسد زن جوان داخل حمام مواجه شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد که زن جوان در اتاق خواب به قتل رسیده و سپس جسدش به حمام خانه کشیده شده‌است. در جریان بررسی‌های بعد معلوم شد که زن جوان از مدتی قبل پس از جدایی از شوهرش به تنهایی در این خانه زندگی می‌کند. بررسی‌های تیم پزشکی قانونی هم نشان داد که وی شش روز قبل در جریان حادثه خونین جانش را از دست داده است. اولین کسی که در این باره مورد تحقیق قرار گرفت برادر مقتول بود که ماجرا را به پلیس گزارش داده بود. او گفت: چند روزی بود که از خواهرم خبر نداشتم و هر چه با گوشی تلفن همراهش تماس می‌گرفتم جواب نمی‌داد. او از مدتی قبل از شوهرش طلاق گرفته و تنها زندگی می‌کرد. سرپرستی دخترش را هم به شوهرش داده بود. ساعتی قبل همراهم برادرم به اینجا آمدم تا سراغی از او بگیریم. هر چه در زدیم جواب نداد. بعد سراغش را از همسایه‌اش گرفتیم که گفت چند روزی است که از خواهرم خبر ندارد و او را ندیده است. ما هم بیشتر نگران شدیم و بعد از تخریب در وارد شدیم و جسدش را در حمام پیدا کردیم. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان احتمال دادند که قتل هر دو زن جوان که به فاصله کمی از هم رقم خورده از سوی یک نفر رقم خورده باشد. آن‌ها در جریان تحقیقات میدانی به مردی از تبعه خارجی مظنون شدند. بررسی‌ها بعد نشان داد که مرد ۲۴‌ساله جعفر نام دارد که مخفیگاهش در شهرک مهرگان شناسایی و خیلی زود بازداشت شد. وقتی متهم مقابل قاضی حسن زرقانی قرار گرفت به ارتکاب دو جنایت اعتراف کرد. او گفت: مدتی قبل بود که با این دو زن که به تنهایی زندگی می‌کردند آشنا شدم. بعد هم آن‌ها را با وعده ازدواج فریب دادم تا بتوانم در فرصت مناسب از آن‌ها سرقت کنم، بنابراین بعد از اینکه اعتمادشان را جلب کردم آن‌ها را به قتل رسانده و از آن‌ها سرقت کردم. با اعتراف متهم به ارتکاب دو جنایت تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر وی در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار