تولید مجموعه درب های چوبی
کد خبر: 1045603
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O0Z
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
تولیدات مجموعه شرکت دُرسام شامل درب ضد سرقت ، درب ها چوبی شامل درب های اتاقی و درب های سرویسی و درب های لابی ضد سرقت می باشد.

تولید دربهای ضد سرقت در دو دسته دربهای رویه وارداتی 10 میل و درب های رویه 8 میل ایرانی می باشد. درب های رویه ترک وارداتی 10 میل دارای وزن 100 کیلو و در مدل های برجسته بیشتر از 100 کیلوگرم می باشد. درب های رویه 8 میل ایرانی با روکش های راش قابل تولید می باشد و وزن این درب های سری اکونومی حدودی 60 کیلوگرم می باشد. قفل مورد استفاده در هر دو مدل قفل 7 زبانه کاله ترکیه می باشد. درب ها دارای آستانه فلزی و یرآق مربوطه می باشد. مدل های رویه وارداتی در سایز استاندارد 110*210 سانتی متر و درب های رویه ایرانی در ابعاد 105*210 سانتی متر قابل سفارش می باشد. ساخت سفارشی درب ضد سرقت ابعاد غیر استاندارد در دربهای رویه وارداتی مقدور می باشد و تولید با ابعاد سفارشی درخواستی کارفرما نیاز به زمان 20 تا 25 روز کاری می باشد.


درب های رویه وارداتی با روکش های چوب راش ، چوب گردو، چوب بلوط و دربهای رویه سفید و طوسی پوششی قابل تولید می باشند. دربهای ضد سرقت رویه وارداتی ترک به صورت طرح های CNC و برجسته قابل ساخت می باشند. ورق چهارچوب مورد استفاده در چهارچوب درب ضد سرقت رویه ترک ورق 1.5 میلی متر و ورق مورد استفاده در دور لنگه درب ضد سرقت 1.15 میلی متر و ورق سرتاسری 0.8 می باشد.


درب ضد سرقت ترک نیاز به فریم انتظار برای نصب دارند. فریم انتظار برای دربهای رویه وارداتی 10 میل 111*211 سانتی متر و برای درب های ضد سرقت رویه ایرانی 106*211 سانتی متر می باشد. نصب چهارچوب بر روی فریم توسط جوشکاری انجام می شود و در صورت داشتن روکوب نصب روکوب پس از مسلح شدن چهارچوب با ماسه و سیمان انجام می شود.


درب های ضد سرقت مدرن معمولا به طرح های گفته می شود که به صورت خطوط CNC بدون برجستگی های احنا دار ساخته شود. درب های ضد سرقت کلاسیک معمولا دارای برجستگیهای 8 یا 16 تا 32 میلی متر می باشد. طر حهای D81 و D81_6 و D64 و D03 از مدل های پر فروش مدرن می باشد. طرح های جناقی و A54 هم از مدل های پر فروش کلاسیک می باشند. معمولا مدل های مدرن در ضد سرقت بصورت دپو در ابعاد استاندارد موجود می باشد. درهای ضد سرقت سری اکونومی 8 میل ایرانی نیز معمولا در سایز استاندارد 105*210 سانتی متر موجود درانبار می باشند.


تمامی درب ها دارای آستانه فلزی و یرآق مربوطه می باشند. در صورت درخواست دستگیره خاص و متنوع برای درب های ضد سرقت نیاز به ساخت سفارشی با زمان بیشتر می باشد. برای درب های داخلی 8 میل ایرانی که با کدهای GH در وبسایت قابل مشاهده است دستگیره طبق مدل نصب شده بر روی درب به مشتریان گرامی ارائه می شود.
درب های داخلی شرکت دُرسام به صورت درب های لنگه و درب های درب با چهارچوب تولید می شوند. پر فروش ترین دربها داخلی درب های ام دی اف با رنگ پوششی و روکش های پی وی سی وارداتی از کشور کره می باشد. درب های ام دی اف با رنگ پوششی دارای کلاف چوبی و شبکه هانی کام و رویه 8 میل از دو طرف بر روی کلاف چوبی پرس می شود. رنگ پوششی مورد استفاده رنگ سفید پلی استر می باشد و زمان تحویل این درب های چوبی با توجه به تعداد بین 15 تا 25 روز کاری می باشد. درب های چوبی روکش پی وی سی به صورت تمام ام دی اف با چسب آلمانی ساخته می شود. تمام درب ها به صورت لنگه درب و درب با چهارچوب قابل تولید می باشد. درب ها تک لنگه با روکوب چوبی هم قابل تولید می باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار