۳ قایقران معلول برای کسب سهمیه پارالمپیک به مجارستان می‌روند
کد خبر: 1045346
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NwQ
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی با اشاره به اعزام ۳ قایقران به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان گفت: تلاش بر این است که علاوه بر کسب سهمیه به مدال نیز دست پیدا کنیم.
مسعود مهدوی نیا در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی جهان مجارستان که آخرین فرصت برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو در رشته قایقرانی است از ۱۹ اردیبهشت آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی و مسعود قیصری قایقرانان اعزامی به این تورنمنت هستند که بهروزی راد کلاس KL ۳ برای تعیین لاین جهت شرکت در پارالمپیک توکیو و اسلام جاهدی کلاس VL ۲ در پاراکانو و مسعود قیصری کلاس KL ۳ در ماده پاراکایاک مسافت ۲۰۰متر برای کسب سهمیه رقابت خواهند کرد.

مهدوی نیا در ارزیابی از وضعیت قایقرانان اعزامی به قهرمانی جهان مجارستان، گفت: هر سه قایقران از شرایط آمادگی خوبی برخوردارند و ما علاوه بر کسب سهمیه به دنبال مدال نیز هستیم.

وی با بیان این که در این دوره از بازی‌ها به دنبال افزایش سهمیه قایقرانی هستیم، تصریح کرد: در پارالمپیک ریو ما تنها یک سهمیه داشتیم، اما در این دوره سعی داریم حداقل با ۳ سهمیه در پارالمپیک توکیو شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک، افزود: طی یک سال گذشته با وجود کرونا اردو‌های خوبی را با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برگزار کردیم و شرایط راضی کننده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار