حیله های انتخاباتی آمریکا شکست خواهد خورد/ ایالات متحده منطقه را ترک کند
کد خبر: 1045319
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nvz
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
سردار نقدی:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: ملت ایران درس بزرگی در انتخابات به آمریکا خواهد داد و سناریو حیله های انتخاباتی آمریکا شکست خواهد خورد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: صبح امروز آیین رونمایی از کتاب «سماع شن ها» با حضور سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در سالن مراسمات خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در حاشیه این مراسم طی سخنانی، اظهار داشت: بیشتر از چهل سال است که با شریر ترین نظام تاریخ بشریت یعنی آمریکا روبرو هستیم.

وی با بیان این که آمریکا از هیچ جنایتی برای استبداد خود در حق کشور های مختلف کوتاهی نکرده است، ادامه داد: تجربه ی چهل سال مقاومت پیروزمندانه ی ایران در مقابل آمریکا، فرمول و عملکرد ایران در مقاومت در مقابل استبداد جهانی تبدیل به درس و عبرت بزرگی برای آمریکا شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران علت همه ی پیروزی های ملت ایران علیه آمریکا را اتصال مردم به قدرت الهی دانست و گفت: نخ تسبیح همه ی موفقیت ها و پیروزی های شگفت انگیز ملت ایران درنتیجه ی اتصال مردم به قدرت الهی است.

وی به درس های بزرگ شکست های تاریخی آمریکا در مقابل ملت ایران اشاره کرد و افزود: دشمن باید از مقاومت ملت ایران عبرت گرفته تا به شکست های خود پایان دهد.

سردار نقدی تلاش های دشمن را در همه ی زمینه ها شکست خورده خواند و تصریح کرد: چند سال پیش آمریکایی ها حیله ها و کلاهبرداری هایی در برجام انجام دادند.

وی اضافه کرد: آمریکا حالا با تغییر رئیس جمهور دوباره قصد کلاهبرداری دوباره و مبارزه با حقوق ملت شریف ایران را دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: ملت ایران درس بزرگی در انتخابات به آمریکا خواهد داد و سناریو حیله های انتخاباتی آمریکا شکست خواهد خورد.

سردار نقدی روند زور گویی دشمن را رو به اتمام دانست و افزود: وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها نتیجه عبرت نگرفتن از اشتباهاتشان است.

وی به اهداف زورگویی و تجاوز بی نتیجه آمریکا در منطقه اشاره کرد و گفت: اهداف آمریکا از حضور در منطقه به هیچ وجه اقتصادی نبوده و چین بدون یک پایگاه نظامی در دنیا در حال سبقت از آمریکا در زمینه اقتصادی است.

نقدی اضافه کرد: نتیجه و برآیند پایگاه های نظامی آمریکا روبرو شدن رئیس جمهور آمریکا با خشم مردم جهان و اعتراضات آن ها است.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان این که هفتاد سال عملکرد ارتش آمریکا هیچ نتیجه ای جز بی آبرویی، افول اقتصادی و افول امنیتی برای ملت آمریکا نداشته است، ادامه داد:
اگر آمریکا خواهان استفاده ی اقتصادی از منطقه است باید بساط ارتش خود را از منطقه جمع کرده و منطقه را ترک کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار