نماینده کلیمیان در مجلس: غنی‌سازی 60درصد آغازی بر اتخاذ موضع قاطعانه در برابر دشمنان است
کد خبر: 1044772
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NnA
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس گفت: غنی‌سازی 60 درصدی پایانی بر نرمش در برابر دشمن و آغازی بر اتخاذ موضع مقتدرانه در برابر آمریکا و متحدانش است.

همایون سامه یح نجف آبادی نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به غنی‌سازی 60 درصد اورانیوم در کشور گفت:‌ از زمان آغاز اجرای برجام تاکنون موضع ما در برابر دشمن موضعی نرم بود که این موضع نرم آمریکا و اروپا را به اشتباه انداخته است.

وی افزود: موضع نرم در برابر آنها باعث شده تا آنها فکر کنند که ایران دیگر توان و قدرتی ندارد و نمی‌تواند دیگر به روزهای اوج خود بازگردد و از جمله در مسائل هسته‌ای بتواند به غنی‌سازی اورانیوم با غنای بالا دست پیدا کند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ آغاز غنی‌سازی اورانیوم با غنای 60 درصد این پیام را به غرب داد که در مورد ایران دچار اشتباه شده‌اند و باید در مواضع‌شان در قبال ایران تجدیدنظر کنند.

سامه‌ یح خاطرنشان کرد:‌ غنی‌سازی 60 درصد اورانیوم آغاز یک دوره جدید در ارتباط با غرب است و آنها باید بدانند از این پس دیگر نرمشی نخواهد بود و اقدامات آنها با پاسخی محکم و کوبنده مواجه خواهد شد.

وی افزود: پیام دیگر غنی‌سازی 60 درصد به غرب این است که آنها نمی‌توانند دانش هسته‌ای ما را نادیده بگیرند و باید بدانند که با ایران هسته‌‌ای سروکار دارند و مواجه هستند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: همانطور که گفتم از این پس مواضع ما و پاسخ‌های ما در قبال اقدامات غرب محکم و مقتدرانه خواهد بود و آنها باید بدانند که دوره نرمش، همراهی و امثال آن به پایان رسیده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار