باید برای داشتن یک سبک زندگی سالم؛ ابعاد سلامت روان و جسم رارعایت کنیم
کد خبر: 1044536
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NjM
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
فریناز تولاییان با بیان این مطلب گفت: پیام های سلامت و بهداشت اداره توسعه فرهنگ سلامت به منظور افزایش و بهبود بخشیدن به وضعیت سلامت جامعه در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار داشت:ارتقاء سلامت می تواند نقش مهمی در زندگی سالم داشته باشد به گونه ای که فرد را قادر می سازد تا توانایی و فعالیت خود را بهبود بخشیده و وضعیت سلامت خود را افزایش دهد.

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان افزود: سازمان بهداشت جهانی، سلامت را برخورداری از آسایش کامل جسمی، روانی و اجتماعی می داند لذا برای داشتن سبک زندگی سالم و خوب در وهله نخست باید برنامه مناسب با سبک زندگی تنظیم شود.

وی تصریح کرد: برای داشتن زندگی سالم و بانشاط لازم است که مواردی را در ابعاد سلامت روان و جسم رعایت کنیم و علاوه بر جنبه های جسمانی توجه ویژه ای هم به سلامت روان داشته باشیم تا به داشتن یک سبک زندگی سالم نزدیک شویم.

وی ادامه داد: اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا به منظور افزایش سطح سلامت جامعه به طراحی و انتشار پیام های بهداشتی و سلامت در شبکه های اجتماعی اقدام کرده است.

تولاییان خاطرنشان کرد: چند دقیقه راه رفتن بعد از دو ساعت نشستن، انتخاب غذای سالم، ترک سیگار و قلیان، 15 دقیقه پیاده روی روزانه، حذف نمکدان از سفره، انجام ورزش های هوازی همچون کوهنوری و شنا، انجام نرمش و حرکات کششی، انجام معاینه سالانه، حفظ سلامت روحی و ... از جمله پیام های این طرح ها است.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای دریافت طرح های پیام های بهداشت و سلامت می توانند به سایت  esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار