پرداخت تسهیلات به مددجویان برای تولید صنایع دستی
کد خبر: 1044493
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nif
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
مدیر کل کمیته امداد استان تهران از پرداخت تسهیلات و خدمات به مددجویان واجد شرایط و آموزش‌دیده جهت تولید محصولات صنایع‌دستی خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سید ابوالفضل پرپنچی گفت: به منظور همکاری‌های مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و افزایش تعاملات دو جانبه، تفاهمنامه‌ای میان کمیته امداد استان تهران و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران منعقد شد. وی افزود: هم‌افزایی و همکاری لازم برای خدمات به نیازمندان و تعامل دو طرفه در مشارکت‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی از جمله توانمندسازی مددجویان و نیازمندان موضوع این تفاهمنامه است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: همکاری و تعامل لازم جهت شناسایی و معرفی مددجویان علاقه‌مند به آموزش در رشته‌های مختلف هنری به صنایع‌دستی، پرداخت تسهیلات و خدمات به افراد واجد شرایط و آموزش‌دیده جهت تولید محصولات صنایع‌دستی، مشارکت در زمینه برگزاری جشنواره‌ها، المپیادها، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و همایش‌های تخصصی با محوریت موضوعی صنایع دستی از تعهدات این نهاد در جهت اجرای این تفاهمنامه است. وی گفت: همچنین برنامه‌ریزی آموزشی برای برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی و معرفی اساتید، نظارت و ارزشیابی دوره‌های آموزشی، ارائه استاندارد‌های آموزشی صنایع‌دستی در زمینه فضا، ابزار و وسایل و تجهیزات، مواد اولیه، محتوای درسی دوره‌ها و ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش‌های صنایع‌دستی، به گونه‌ای که منجر به ایجاد فرصت‌های شغلی شود، حفظ کرامت و رعایت حقوق شهروندی مددجویان کمیته امداد، اعطای گواهینامه پایان دوره آموزشی به هنر آموختگان این دوره‌ها، همکاری در زمینه برگزاری جشنواره‌ها، المپیادها، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و همایش‌های تخصصی با محوریت موضوعی صنایع‌دستی نیز از تعهدات اداره کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار