بررسی وضعیت سی ان جی در استانداری البرز
کد خبر: 1043731
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NWN
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
بمنظور استفاده بهینه از منابع موجود سی ان جی در استان و با رویکرد تشویق شهروندان به استفاده از این سوخت پاک جلسه ای در دفتر مدیر کل دفتر فنی و امور عمران، حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز برگزار شد.

با حضور مدیر و رئیس واحد سی ان جی منطقه البرز و به میزبانی "مدیر کل دفتر فنی و امور عمران، حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز" و با حضور رئیس اداره شهرسازی، رئیس سازمان سرمایه گذاری و معاون اجرایی سازمان حمل و نقل شهرداری کرج، جلسه ای دراستانداری البرز برگزار گردید.
قلندرزاده سرپرست روابط عمومی منطقه البرز با اشاره به اجرای قانون هوای پاک و در راستای کاهش آلایندگی زیست محیطی گفت: از مباحث مهم مطرح شده در این جلسه می توان ، به نگهداشت صحیح و استاندارد سازی جایگاههای عرضه سوخت سی ان جی و استفاده بهینه از تجهیزات سی ان جی تحت مالکیت شهرداری کرج با هدف افزایش عرضه این سوخت پاک در سطح شهر کرج و اقدامات تبلیغی در راستای تشویق شهروندان به استفاده از طرحهای رایگان نصب مخزن سوخت در خودروهای عمومی نام برد.
شایان ذکر است متقاضیان استفاده از طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (تاکسی و انواع وانت بار) می توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار