سرقت ۲ میلیارد تومانی از ۵ خانه
کد خبر: 1043479
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NSJ
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹
یکی از اعضای باند سرقت از منازل که با دستبرد به پنج‌خانه دو میلیارد‌تومان به جیب زده بودند بازداشت شد. تلاش پلیس تهران برای بازداشت اعضای فراری باند جریان دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی رئیس پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت:۲۴‌بهمن‌سال گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. وقتی مأموران کلانتری‌۱۹۰ مجیدیه در محل حاضر شدند شاکی مردی را به مأموران پلیس تسلیم کرد و گفت که او سارق است. او توضیح داد: ساعتی قبل همراه اعضای خانواده‌ام بیرون رفتم. وقتی برگشتیم متوجه شدیم که در آپارتمانمان باز است و از داخل خانه صدا می‌آید. خوب که دقت کردم متوجه شدم که توپی در تخریب شده فهمیدم که سارقان در حال سرقت از خانه هستند، بنابراین برای گرفتار کردن آن‌ها وارد عمل شدم. وقتی وارد خانه شدم متوجه شدم که دو سارق جوان در حال دزدی هستند. آن‌ها خیلی زود پا به فرار گذاشتند که تعقیب‌شان کردم و توانستم یکی‌شان را گرفتار کنم.

بعد از آن بود که متهم به همراه پرونده به پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد. بررسی سوابق وی نشان داد که او از مجرمان سابقه‌دار است که قبلاً به اتهام سرقت بازداشت شده و به زندان افتاده‌است. متهم وقتی مورد تحقیق قرار گرفت به سرقت از خانه شاکی اعتراف کرد. او گفت: من و دو نفر از دوستانم به نام کورش و وحید مدتی قبل باند سرقت تشکیل دادیم. در این مدت به پنج خانه در محله نارمک و تهران نو دستبرد زدیم و توانستیم از این راه ۲ میلیارد تومان پول به جیب بزنیم.

متهم گفت: ما در یکی از سرقت‌ها با دو موتور سرقتی به دزدی رفتیم. بعد از پرسه‌زنی تصمیم گرفتیم به یک خانه دستبرد بزنیم. مطابق روشی که داشتیم با توپی‌زنی وارد خانه شدیم و مشغول دزدی شدیم که ناگهان مرد صاحبخانه از راه رسید. ما هم به سرعت فرار کردیم و موتور‌ها هم در آنجا ماند. سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی رئیس پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای بازداشت اعضای دیگر باند از سوی مأموران پلیس در جریان است. وی همچنین گفت بررسی‌های بیشتر برای کشف جرائم بیشتر متهم بازداشت شده هم جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار