زورگیر سابقه‌دار دوباره بازداشت شد
کد خبر: 1043013
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NKn
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴
مجرم سابقه‌دار که بار‌ها به اتهام جرائم مختلف بازداشت شده بود این بار به جرم زورگیری در پوشش مسافربر بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: چندی قبل شکایت‌های مشابهی درباره زورگیری در پوشش مسافربر به مأموران کلانتری‌۱۲۸ تهران نو گزارش شد. یکی از شاکیان گفت: کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک پراید مسافربر توقف کرد. به جز راننده دو مرد جوان در صندلی عقب سوار بودند که بعد از گفتن مسیرم سوار شدم. راننده هنوز مسافت زیادی را طی نکرده‌بود که ناگهان سرنشینان به من حمله کردند. فهمیدم که در باند زورگیران گرفتار شده‌ام. آن‌ها با تهدید اموالم را سرقت کرده و در محلی خلوت من را از ماشین بیرون انداخته و فرار کردند.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس با بررسی شکایت‌های مطرح شده و بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند یکی از سارقان را شناسایی کنند. متهم از مجرمان سابقه‌دار بود که قبلاً به اتهام جرائم مختلف بازداشت شده و به زندان افتاده بود. با کامل شدن تحقیقات در این باره مخفیگاه متهم در جنوب شرق تهران شناسایی و بازداشت شد. او به عنوان سرکرده باند مورد بازجویی قرار گرفت و به ۱۹‌زورگیری مشابه با همدستی دو نفر از دوستانش اعتراف کرد.

متهم گفت: مدتی قبل باند را تشکیل دادم. بعد از انتخاب سوژه‌هایمان آن را سوار کرده و در محلی خلوت به وی حمله کرده و اموالش را سرقت می‌کردیم. با اعتراف متهم تحقیقات برای بازداشت دو عضو دیگر باند جریان دارد. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در حال حاضر ۹‌نفر از شاکیان با حضور در ادامه پلیس متهم را شناسایی کرده‌اند. وی گفت: تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار