خودکفای۲ هزار خانواده مددجو در ایلام
کد خبر: 1042982
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NKI
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام؛
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با اجرای طرح‌های اشتغالزایی، ۲ هزار خانواده مددجو در ایلام خودکفا شده اند.
آزادپور

قنبر موسی نژاد ظهر سه شنبه در دیدار با مدیر طرح‌های دانش بنیان کمیته امداد مرکز بیان کرد: سال گذشته به منظور آگاهی از وضعیت طرح‌های اشتغال مددجویان، ۲۴ هزار مورد بازدید و راستی آزمایی از طرح‌های اشتغال زایی سه سال گذشته صورت گرفت.

وی ادامه داد: در این بازدید و راستی آزمایی‌ها به این نتیجه مهم رسیدیم که بیش از ۹۰ درصد طرح‌های سه سال اخیر کمیته امداد از پایداری مناسب برخوردار هستند و طرح‌های موفقی شده‌اند.

مدیرکل امداد استان ایلام مقوله اشتغال را یکی از زمینه‌های بسیار مهم در راستای توانمندی خانواده‌ها برشمرد و گفت: خوشبختانه در پی طرح‌های اشتغال زایی ایجاد شده توسط کمیته امداد و دیگر برنامه‌های توانمندسازی، سال گذشته ۲ هزار خانواده مددجو در این استان توانسته‌اند به خوداتکایی برسند.

موسی نژاد با اشاره به اینکه کمیته امداد ایلام امسال هم برنامه‌های متنوع و بیشتری برای اشتغال نیازمندان دارد گفت: فرایند ضمانت گیری در بانک‌ها و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد یکی از موانع این نهاد برای ایجاد اشتغال نیازمندان است.

مدیر طرح‌های دانش بنیان کمیته امداد مرکر نیز در این دیدار گفت: امداد استان ایلام از استان‌های موفق در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان است و در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

فراهانی افزود: در زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل در این استان کیفیت و کمیته شغل‌های ایجاد شده باهم تناسب دارند و برابری می‌کنند.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی