عضو شورای شهر: افزایش نرخ بلیت مترو حداقلی بود
کد خبر: 1042834
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NHu
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه قیمت واقعی بلیت مترو بیشتر از نرخ‌های افزایشی مصوب شورا است، گفت:جهت رعایت شرایط اقتصادی شهروندان افزایش نرخ حداقلی در نظر گرفته شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره سرانجام پرونده دو شهردار دستگیر شده در پایتخت اظهارداشت: در حال حاضر دو شهردار منطقه ۲ و ۸ همچنان با قید وثیقه آزاد هستند و همچنان پرونده آن‌ها در دستگاه قضایی در حال بررسی است.

وی افزود: این که گفته می‌شود مهناز استقامتی و حسن رحمانی دو شهردار منطقه ۲ و ۸ به محل کار بازگشته اند صحت ندارد و هر دو شهرداری منطقه اکنون با سرپرست اداره می‌شود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی درباره افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی گفت: افزایش نرخ بر اساس مصوبه شورا و تأئید وزارت کشور و فرمانداری است. همه ساله افزایش نرخ صورت می‌گیرد و امسال علیرغم افزایش چشمگیر تورم، افزایش نرخ کرایه‌ها به صورت حداقلی در نظر گرفته شد.

نژاد بهرام خاطرنشان کرد: نرخ واقعی بلیت مترو و اتوبوس بسیار بیشتر از میزان افزایش یافته است و جهت رعایت شرایط اقتصادی شهروندان افزایش نرخ حداقلی در نظر گرفته شد و این درحالی است که درآمد حمل و نقل عمومی در شرایط کرونا کاهش یافته و هزینه‌ها چند برابر شده است.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار