وضعیت چند شهر استان از زرد به نارنجی تغییر کرد
کد خبر: 1042226
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N86
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
معاون استاندار لرستان:
ثمینی با اشاره به تغییر وضعیت چند شهر لرستان از زرد به نارنجی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و توجه به محدودیت های اعمال شده ضروری است.

به گزارش جوان از لرستان، محمود ثمینی، امروز(7 فروردین) در اولین جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از حضور در اجتماعات همچنان مهم ترین راه کنترل بیماری کروناست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرستانهای خرم آباد، ازنا، الیگودرز و دورود با تغییر شرایط از زرد به نارنجی و شهرستان بروجرد به قرمز تبدیل شده‌اند که محدودیت های مطابق با این شرایط در شهرهای یاد شده اعمال خواهد گردید.

ثمینی  ادامه داد: شرایط قبل از پایان سال، تجمعات در خریدهای ایام نوروز و از طرفی پایین آمدن سطح رعایت دستورالعمل های بهداشتی از مهمترین عوامل در بروز این تغییرات است .

وی در ادامه افزود: با توجه به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان مقرر شد قانون منع تردد های شبانه از ساعت ۲۱ با یک ساعت تاخیر و از ساعت ۲۲ در کشور اجرایی شود .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: در جلسه امروز با تصمیم ستاد ملی مصوب شد بخش خصوصی با استفاده از ارز نیمایی نسبت به واردات واکسن کرونا تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان اقدام کند و در بحث تزریق به داوطلبان نیز این عمل با نظارت وزارت بهداشت و قیمت تمام شده صورت پذیرد . 

ثمینی تأکید کرد: هم استانی های محترم با لحاظ شرایط شکننده استان، از برگزاری هرگونه تجمع بخصوص در نیمه شعبان پرهیز کنند و نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی اقدام کنند .

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار