پخش برنامه‌های عیدانه از شبکه‌های استانی
کد خبر: 1042127
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N6V
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱
رئیس مرکز سیمای استان‌های صداوسیما خبر داد
رئیس مرکز سیمای استان‌های صداوسیما از پخش بیش از ۳۶۰‌هزار و ۷۳‌دقیقه برنامه جدید و تأمینی از شبکه‌های مختلف استانی خبر داد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: سیدعباس فاطمی در نشست رسانه‌ای اعلام برنامه‌های نوروز با اشاره به تدارک هزاران دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و فضای مجازی برای پخش از شبکه‌های استانی در نوروز۱۴۰۰ گفت: بیش از ۳۶۰‌هزار و ۷۳‌دقیقه برنامه جدید و تأمینی برای این منظور تولید، تأمین و پخش می‌شود که از این میان ۱۸۷قسمت سریال در ۱۰عنوان و ۶ هزارو۹۹۰‌دقیقه، شش تله‌فیلم در ۵۳۱‌دقیقه، ۱۰۰عنوان مستند در ۱۶۳قسمت و در ۵ هزارو۱۵۹‌دقیقه و ۱۱عنوان پویانمایی و عروسکی در ۲۱۴قسمت و ۲ هزارو۱۹۶‌دقیقه و ۱۲۵قطعه موسیقی و نماهنگ در ۳۷۵‌دقیقه از تولیدات جدید معاونت امور استان‌هاست.

فاطمی با اشاره به راهبرد‌های معاونت امور استان‌های رسانه ملی برای برنامه‌سازی نوروز۱۴۰۰ اظهار کرد: این راهبرد‌ها شامل نگاه خوشبینانه به آینده متکی بر واقعیت‌ها، آشنایی مردم با جنبه‌های معنوی عید نوروز و تأکید بر تحول درونی، ترویج در خانه ماندن و پرهیز از دید و بازدید و سفر، معرفی جاذبه‌های سیاحتی و گردشگری استان‌ها و ترویج آداب و رسوم پسندیده محلی و بومی هستند.

وی با بیان اینکه پویایی، مخاطب‌پسند بودن، توجه ویژه به مناسبت‌ها، شهر‌ها و روستا‌های ایران و مدیریت صحیح زمان پخش برنامه‌ها در اولویت مراکز قرار دارد، گفت: این سیاست‌ها در قالب برنامه‌های پیش از نوروز یعنی از ۲۵ تا ۳۰ اسفند و ویژه‌برنامه‌های تحویل سال و نوروز یعنی از یکم تا ۲۵ فروردین ماه روی آنتن می‌روند. وی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی‌های صورت‌گرفته از مخاطبان، میزان برنامه‌های مورد علاقه آن‌ها احصا شده و بر همین اساس کار برنامه‌ریزی و برنامه‌سازی برای نوروز۱۴۰۰ به انجام رسیده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار