امرودی: وظیفه کانون‌ها پربار کردن اوقات فراغت است
کد خبر: 1041911
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N31
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
در آیین اختتامیه پنجمین دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی- هنری شهرداری‌ها مطرح شد
رئیس سازمان فرهنگی- هنری شهرداری‌ها در آیین اختتامیه پنجمین دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی- هنری شهرداری‌ها گفت: وظیفه کانون‌ها پر کردن اوقات فراغت نیست بلکه پربار کردن اوقات فراغت است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: حجت‌الاسلام میثم امرودی ضمن تشکر از برگزارکنندگان جشنواره دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی- هنری اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط موجود در کشور، زحمت زیادی بر دوش کانون‌ها و داوران بود. سازمان فرهنگی- هنری وظیفه دارد تمام توان، ظرفیت و نیروی انسانی خود را نه تنها در خدمت کانون‌ها که تمام جمع‌های مفید فعال قرار دهد تا باعث شکوفایی استعداد‌ها و توانایی‌ها شود.

وی افزود: در چند موضوع باید مداخله کرد تا تأثیر فعالیت‌های کانون‌ها بالاتر رود. اولین قدم به بیان مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، خودسازی است. نسبت به خود باید تجدیدنظر کرد. فعالیت‌های خودمان را باید به‌روز کنیم و نیاز مخاطب را بشناسیم. این کار با مطالعه، خوب دیدن و شنیدن صورت می‌گیرد. نکته بعدی استفاده از نیروی کار جدید و کادرسازی است. هر چقدر هم اعضای فعلی خوب و مفید باشند، اما برای ادامه راه و تأثیرگذاری بیشتر نیاز به کادرسازی و حضور نیرو‌های کار جدید است. امرودی در ادامه بیان کرد: وظیفه کانون‌ها پر کردن اوقات فراغت نیست بلکه پربار کردن اوقات فراغت است. محتوا باید عقلانی، منطقی و متناسب با فطرت انسانی باشد. نسبت به محتوا‌های تولید شده خیلی باید دقت کرد و صرفاً، چون زیباست از آن استفاده نشود. محتوای تولید شده باید باعث هدایت مخاطب شود.

امرودی در پایان بیان کرد: سازمان فرهنگی- هنری باید افتخار کند که بستری فراهم کرده است تا گوهر‌هایی مثل شما در سطح شهر قیام کنند، زیرا این افراد هستند که فرهنگ‌سازی و شهر را اداره می‌کنند. اگر بناست اتفاقی رخ دهد، به دست شماست. ان‌شاءالله خدا به ذهن و دست شما برکت دهد.

در این مراسم حمیدرضا خونوئی، رئیس مرکز مشارکت‌های فرهنگی- هنری سازمان فرهنگی- هنری ضمن خیرمقدم گفت: امسال با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور، سبک و سیاق جشنواره تغییر کرد. این تغییرات به گونه‌ای بود تا کانون‌ها بتوانند دستاورد‌های خود را بهتر و قابل درک‌تر ارائه دهند. وی افزود: تغییرات به وجود آمده در راستایی بود که کانون‌ها بتوانند فعالیت خود را با شرایط موجود در کشور وفق دهند و همچنین نوع سازماندهی کانون‌ها بر اساس موضوعات فرهنگی تغییر کرد تا بتوانیم ظرفیت کانون‌ها را فعال کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار