نهضت کمک های مومنانه به صورت یک فرهنگ نهادینه شده در کشور جاری است
کد خبر: 1041486
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MwA
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
سردار سلیمانی:
سردار سلیمانی گفت: ملت ایران در سال ۹۹ در سایه تبعیت از اسلام و ولی امر، یک پیروزی بزرگ و افتخار آمیز در مقابل عملیات روانی گسترده دشمنان و شیوع ویروس منحوس کرونا به دست آورده است.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: آیین پنجمین مرحله از رزمایش همدلی و کمک های مومنانه،صبح امروز چهارشنبه بیستم اسفند ماه، در میدان امام حسین (ع) تهران و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) و سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی برگزار شد.

بنابر این گزارش، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم گفت: ملت ایران در سال ۹۹ در سایه تبعیت از اسلام و ولی امر، یک پیروزی بزرگ و افتخار آمیز در مقابل عملیات روانی گسترده دشمنان و شیوع ویروس منحوس کرونا به دست آورده است.

وی با بیان اینکه این پیروزی غلبه بر کرونا و نظام سلطه بود، افزود: ایران در عرصه مقابله با ویروس کرونا بهترین شرایط را در جهان دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بحمدالله دقیقا براساس ضوابط علمی به پیش رفته ایم و در حال حاضر چهار مسیر برای تولید واکسن کرونا تدارک دیده شده است.

سردار سلیمانی از برگزاری واکسیناسیون گسترده تر در بهار سال آینده خبر داد و اضافه کرد: بالاترین میزان مرگ و میر های ناشی از ویروس کرونا مربوط به کشور های اروپایی و آمریکایی است.

سردار سلیمانی با اشاره به این که اداره ی شهری مثل تهران در شرایط کرونایی امری دشوار است، تصریح کرد: در طرح کمک های مومنانه به همه ی نیاز های مردم متناسب با شرایط کرونایی رسیدگی شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: نهضت کمک های مومنانه به صورت یک فرهنگ نهادینه شده در کشور ما جاری شده است.

سردار غلامرضا سلیمانی در ادامه، با اشاره به رزمایش کمک های مومنانه مطرح کرد: این حجم انبوه از کمک های سازمان یافته و جامع در دنیا بی نظیر است.

وی افزود:ملت ایران بزرگتر، قوی تر و عزیزتر شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که ما نیاز مند به هیچ کشوری نیستیم ادامه داد: کشور های دیگر درخواست خرید واکسن ایرانی را دارند.

سردار سلیمانی با اشاره به آزمایشات واکسن های ایرانی اذعان داشت: تاخیر ظاهری در تولید واکسن به دلیل وسواس برای ساخت بهترین آن است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار