سارق مهد کودک دستگیر شد
کد خبر: 1041422
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mv8
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۰
سارق حرفه‌ای که اموال مهدکودکی را در یکی از خیابان‌های شرقی تهران سرقت کرده و به مالخری فروخته بود به دام افتاد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: دی‌ماه امسال فردی به کلانتری‌۱۲۶ تهرانپارس رفت و گفت سارق یا سارقانی به مهدکودکش دستبرد زده‌اند.

شاکی گفت: مهد کودکم در تهرانپارس است که ساعتی قبل وقتی در آنجا را باز کردم متوجه شدم سارق یا سارقانی تعدادی از اموالم را شامل مانیتور و کیس، بخاری برقی، تلفن و ظروف آشپزخانه که ۱۵۰ میلیون تومان ارزش دارد سرقت کرده‌اند.

پس از این شکایت، مأموران تحقیقات گسترده‌ای را درباره این حادثه آغاز کردند تا اینکه چندی بعد شاکی دوباره به اداره پلیس آمد و گفت که مقدار زیادی از اموال سرقتی از مهدکودکش را در مغازه ضایعاتی به نام پویان دیده است.

بدین ترتیب مأموران راهی مغازه ضایعاتی شدند و اموال سرقتی را کشف کردند که بررسی‌ها نشان داد پویان این اموال را از سارق حرفه‌ای خریده است.

متهم ابتدا منکر جرم خود شد، اما در بازجویی‌های فنی اعتراف کرد که اموال مهد کودک را از مردی به نام حامد به مبلغ ۵ میلیون تومان خریده است.

سپس مأموران حامد را در مخفیگاهش بازداشت کردند ودر بازرسی از آنجا مقدار دیگر از وسایل سرقتی را نیز کشف کردند.

متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به سرقت از مهدکودک گفت: مهدکودک را از قبل برای سرقت انتخاب کردم و شب حادثه هم با تخریب قفل آنجا دست به سرقت زدم.

تحقیقات از متهمان ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار