رونمایی از دیوارنگاره یادبود شهدای منا
کد خبر: 1041185
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MrJ
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به رونمایی از دیوارنگاره یادبود شهدای منا گفت: به دنبال گسترش هنر دیوارنگاری در پایتخت هستیم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: برزین ضرغامی در مراسم رونمایی از دیوارنگاری یادبود شهدای منا گفت: امروز شاهد رونمایی از دومین اقدام و فعالیتی هستیم که در خصوص یادبود شهدای منا انجام شده است.

وی افزود: هفته گذشته طرح دیوارنگاری با نام عروج که توسط هنرمند محمدعلی رجبی روی دیوار شرقی هتل انقلاب که در کنار ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا شده بود، رونمایی شد و امروز هم طرح دیوارنگاری یادبود شهدای منا که توسط یکی از هنرمندان پیشکسوت حوزه هنر مینیاتوریست اجرا شده، رونمایی شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران بیان کرد: هنرمند مشهور اصفهانی «استاد بدرالسماء» خالق این اثر دیوارنگاری، این کار را به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهدای منا تهیه و به دفتر مقام معظم رهبری تقدیم کردند و به همین دلیل تصمیم گرفته شد که این کار در نقطه‌ای از شهر تهران اجرایی شود.

ضرغامی ادامه داد: با توجه به اینکه کار مربوط به هنر مینیاتور بود و اجرای آن هم کار سختی بود؛ به همین دلیل سازمان زیباسازی شهر تهران تلاش کرد که دیوار مناسبی برای اجرای این طرح ارزشمند پیدا کند.

وی تصریح کرد: این طرح توسط سعید چاواری یکی از هنرمندان نقاش کشور اجرایی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اظهار کرد: این سازمان در تلاش است تا فعالیت‌های خود را در سطح شهر تهران در حوزه دیوارنگاری گسترش دهد و به وظایف خود در خصوص گرامی داشت شهدا عمل کند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار