افزایش ساعت فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار کرج
کد خبر: 1041161
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mqv
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی البرز خبرداد
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی البرز از افزایش ساعت فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار کرج از ۱۸ اسفند ماه جاری در این استان خبر داد.

سرهنگ غلامعلی شرق گفت: با توجه افزایش میزان ابتلا به ویروس کرونا در استان البرز و حجم گسترده مراجعان در روزهای پایانی سال به مرکز تعویض پلاک قزلحصار، برای تسهیل درخدمات دهی مراجعان، این افزایش ساعت اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون سیستم نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک قزلحصار فعال است و به هیچ وجه خارج از این شرایط تقاضایی پذیرفته نمی شود.

شرق افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه راهور۱۲۰ و ورود به آن نسبت به دریافت برخط زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا برای چند روز بعد اقدام کنند.

وی یادآورشد : برخی متقاضیان بدون توجه به نوبت درنظرگرفته شده زودتر از زمان مقرر به مرکز مراجعه می کنند که سبب ازدحام جمعیت خواهد شد.

شرق تاکید کرد: همچنین متقاضیان دریافت پلاک قبل از مراجعه حتما از کامل بودن مدارک درخواستی از سوی مرکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نوبت گیری کنند.

وی یادآورشد که از ۱۸ اسفند ماه تا پایان سال جاری فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار ازساعت هفت صبح الی ۱۷ خواهد بود.

شرق گفت: روزانه به طور متوسط بین ۵۰۰ الی ۶۰۰ مورد تعویض پلاک در مرکز قزلحصار انجام می شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان در صورت مراجعه به مرکز تعویض پلاک قزلحصار، نکات بهداشتی را رعایت کرده و همکاری لازم را با کارکنان آن مجموعه داشته باشند.

رییس راهنمایی ورانندگی البرز یادآورشد : استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار