پلتفرم آنلاین راهكار نجات صنعت هتل داری
کد خبر: 1040585
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mhd
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

چنل منیجرها و پلتفرم های آنلاین تامین و توزیع یکی از بهترین راهکارها برای فرار از مشکلات رزرواسیون هتل است. چنلید بهترین امکانات را در اختیارتان قرار می دهد تا در کنار کانال های تامین و توزیع خود، فرآیند فروش را نیز داشته باشید.

وارد کردن اطلاعات هتل ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هریک از آژانس های مسافرتی نیاز به حداقل یک کارمند برای وارد کردن کلیه اطلاعات هتل ها بر روی سامانه شرکت دارند. این کارمند مسئولیت خاصی را بر عهده داشته و موظف است که کوچکترین تغییرات را در مورد ظرفیت هتل ها و قیمت رزرو آن ها در تاریخ های مختلف، در کانال های مربوط به خدمات خود ثبت کند. اما طبیعتا این روش مبرا از خطاهای انسانی نیست و امکان خطا و پیش آمدن مشکل در این روش بسیار بالاست. پلتفرم های آنلاین مزیت های بسیار بالایی برای صاحبان آژانس ها خواهند داشت و چنانچه کلیه کانال های تامین و توزیع و بسترهای فروش آنلاین و سازمانی از خدمات پلتفرم ها استفاده کنند بی شک قدمی بزرگ در این عرصه خواهیم برداشت. در ادامه می خواهیم به بررسی دقیق پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی بپردازیم:

 

پلتفرم آنلاین راهكار نجات صنعت هتل داری

چنلید جایگزین روش سنتی!

پلتفرم های فروش، امروزه خدمات بسیاری را به کانال های تامین و توزیع ارائه می کنند. روش سنتی رزرو هتل مشکلات بسیاری را به همراه داشت و در بسیاری مواقع شاهد رزرو یک اتاق برای چند نفر بودیم که طبیعتا مشکلات عدیده ای را برای متقاضیان خدمات رزرو هتل ایجاد می کرد. در این روش هم وقت بیشتری گرفته میشد و هم به روزرسانی در آنها سرعت پایینی داشت. آژانس های مسافرتی توانسته اند توجه همگان را به خود جلب نمایند و امروزه اغلب مردم روش های اینترنتی را برای انجام کارهای خود انتخاب می کنند. اما آیا همه وب سایت های اینترنتی می توانند به راحتی کلیه امور رزرواسیون را ارائه کنند؟ در گذشته از روش های دستی برای ثبت اطلاعات هتل ها استفاده می شد و البته امروزه نیز اطلاعات هتل ها در بسیاری از سایت ها توسط شخص وارد می شود. برای اینکه بتوان یک سیستم جامع برای مدیریت مراکز اقامتی داشت شرکت های بسیاری شروع به فعالیت کردند و نرم افزار های رزرواسیون خود را ایجاد کردند. این مساله علاوه بر مزیت آنلاین شدن رزرواسیون، معایبی را نیز به همراه دارد. نظر علیرضا قائمی مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید در این مورد به شرح زیر است:

 

پلتفرم آنلاین راهكار نجات صنعت هتل داری

" با توجه به این مساله که اکثر شرکت ها، آژانس های مسافرتی و سامانه ها برای آنلاین شدن رزرواسیونشان اقدام به ایجاد یک نرم افزار نموده اند، تعداد این نرم افزار ها زیاد شده و هتل ها می بایست برای هر کدام از آن ها ظرفیتی را در نظر بگیرد. این تعدد علاوه بر افزایش خطای انسانی، بحث های دیگری مانند عدم هماهنگی با رزرواسیون هتل ها و ... را در پی خواهد داشت که باعث کم شدن رقابت بین فعالان صنعت می شود زیرا آژانس های گردشگری کوچک تر همواره ظرفیت کمتر و قیمت بالاتر در سیستم فروش خود خواهند داشت و نمی توانند پا به پای شرکت های بزرگ تر فعالیت کنند و گاها این مساله موجب حذف این شرکت ها از چرخه ی رقابت می شود. اما چنلید با امکان نرخ گذاری آزادانه و تنوع تامین کنندگان اصلی این امکان را به همه ی خریداران اعم از شرکت های بزرگ و کوچک می هد که رزرو مورد نظر خود را با شرایط دلخواهشان انجام دهند."

 

نحوه عملکرد پلتفرم آنلاین

پلتفرم آنلاین فروش به عنوان یکی از به روزترین سیستم های رزرواسیون هتل در جهان شناخته می شود که امکانات بسیاری را در اختیار فعالان صنعت قرار می دهد. تا چندی پیش مدیران سایت های گردشگری نگران بودند که مبادا اتفاقات نامناسبی از طرف رزرو هتل برای شرکت پیش آید. رزرو هتل مقدم بر پرواز است و همواره بیشتر از بلیط هواپیما وقت خواهد گرفت و چالش های بیشتری دارد. هریک از آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه خدمات رزرواسیون هتل های مختلف کشور نموده اند و می توانید اطلاعات کامل آنها را نیز مورد بررسی قرار دهید اما چرا این سایت های گردشگری به پلتفرم آنلاین فروش نیاز دارند؟ صاحبان وب سایت آژانس گردشگری برای مدیریت هتل ها و وارد کردن اطلاعات دقیق هریک از هتل ها نیاز به یک کارمند دارند اما این سامانه به کمک مدیران آژانس های گردشگری آمده است به گونه ای که به صورت کاملا سیستمی اطلاعات دقیق هتل ها را به روز رسانی خواهد کرد و با توجه به تنوع تامین کنندگان، آژانس های گردشگری و دیگر خریداران می توانند بهترین خرید را بسته با نیاز مسافرینشان داشته باشند. همچنین مدیران واحد های رفاهی سازمان ها می توانند به راحتی رزرو هتل شرکتی داشته باشند.

 

پلتفرم آنلاین راهكار نجات صنعت هتل داری

پلتفرم آنلاین فروش و کاهش خطای انسانی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد قبل از روی کار آمدن پلتفرم ها و چنل منیجر ها، یک شخص کلیه به روز رسانی های سیستم رزرواسیون هتل را انجام می داد. طبیعتا هتل با چندین وب سایت گردشگری مختلف قرارداد داشت و رزرو بیش از ظرفیت به دلیل وارد کردن اطلاعات به صورت دستی امکان پذیر بود. برای درک بهتر این موضوع: تصور کنید یک هتل دارای ۱۰ اتاق است که تنها ۱ اتاق آن خالی مانده است. حال دو نفر قصد رزرو اتاق آن هتل از سایت های مختلف گردشگری دارند، در این صورت به دلیل اینکه ثبت اطلاعات به صورت دستی زمانبر است امکان رزرو یک اتاق توسط ۲ نفر وجود داشت. چنلید این مشکل را به طور کلی برطرف کرده است و می توانید به صورت لحظه ای از موجودی اتاق هریک از هتل ها مطلع شوید.

مزیت های چنلید

استفاده از چنلید مزیت های بسیاری دارد. هریک از آژانس های مسافرتی با متصل شدن به این سامانه می توانند در تمامی مواقع به روز عمل کرده و اطلاعات بدون نقصی را نیز به خریداران ارائه کنند. از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-  باعث کاهش میزان هزینه های شرکت خواهد شد.

-    سهولت در امر رزرواسیون هتل به دلیل امکان بررسی دقیق اطلاعات هتل ها.

-    به روزرسانی اطلاعات به صورت کاملا سیستمی و امکان اطلاع از  آخرین وضعیت هتل مورد نظر

-    فضایی امن برای تعامل میان تامین کنندگان و خریداران

-    صرفه جویی در وقت و رزرو سریعتر هتل مورد نظر

-    امکان اطلاع سریع از نرخ های مطلوب و تخفیف های مراکز اقامتی

-    فضای امن مالی به دلیل شفافیت در هزینه ها و کمک گرفتن از سرویس های بانکداری نوین مانند کیف پول

 

بهترین راه رزرواسیون هتل

انتخاب چنلید باعث می شود که نتیجه مطلوب تری بگیرید. چنلید یکی از بهترین انتخاب ها است که در طول دوره فعالیت خود توانسته محبوبیت بسیاری کسب کند. پشتیبانی چنلید از تمامی انواع هتل ها باعث شده که آژانس های مسافرتی حتی هتل های دیده نشده را نیز برای رزرو در معرض عموم قرار دهند. چنلید دارای پشتیبانی آنلاین و تلفنی نیز می باشد که در هر ساعت از شبانه روز و کلیه روزهای هفته می توانید از راهنمایی های آنها استفاده کنید. چنلید این امکان را به شما خواهد داد که بدون هیچگونه دغدغه ای وب سایت گردشگری خود را به آن متصل کنید که در صورت تغییر اطلاعات در پلتفرم چنلید، سامانه شما نیز همانند سایر کانال های توزیع و فروش بروزرسانی خواهد شد. 

برگرفته از وب سایت اینترنتی https://channelead.ir/

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار