تعمیرکار تلویزیون سارق از آب درآمد
کد خبر: 1040490
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mg6
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
تعمیر کار تلویزیون که متهم است به خانه مشتریانش دستبرد می‌زد سرانجام شناسایی و بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:   ۱۴‌بهمن‌ماه مردی وارد کلانتری‌۱۰۲ پاسداران شد و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. او گفت: من چند روز قبل همراه خانواده‌ام به سفر رفتم. امروز همسایه‌مان تماس گرفت و گفت که قفل در ورودی‌مان تخریب شده و دزد به خانه‌مان زده است. وقتی خودم را رساندم فهمیدم که در گاو صندوق تخریب شده و ۲۵۰‌میلیون تومان پول و طلا به همراه یک قبضه هفت‌تیر بادی و دو قبضه اسلحه شکاری سرقت شده‌است.

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده برای بررسی به پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد. مأموران پلیس در جریان تحقیقات میدانی و بررسی‌دوربین‌های مداربسته تصویر سارق را به دست آوردند. سارق مردی حدوداً ۳۰‌ساله بود که لباس فرم خدمات فنی را به تن داشت. بعد از به دست آمدن این اطلاعات مأموران پلیس در تحقیقات بیشتر متوجه شدند کارکنان یک شرکت خدمات الکترونیکی در همان نزدیکی از همین لباس فرم به تن دارند. بعد از به دست آمدن این سرنخ بود که تصویر به دست آمده به مأموران حراست آن شرکت نشان داده شد و آن‌ها متهم را که مسعود نام داشت و از کارمندان شرکت بود شناسایی کردند. در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس مسعود را بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها به سرقت از خانه شاکی اعتراف کرد و گفت: چند روز قبل از سرقت برای تعمیر تلویزیون به خانه شاکی رفتم. با دیدن وضع خانه و اسلحه‌هایی که به دیوار نصب بود فهمیدم که وضع مالی خوبی دارند. آن‌ها داشتند درباره مسافرت حرف می‌زدند و فهمیدم که قرار است به زودی راهی سفر شوند. بعد از آن بود که وسوسه شدم در نبودشان به خانه‌شان دستبرد بزنم برای همین روز حادثه بعد از اطمینان از اینکه آن‌ها در خانه نیستند وارد شدم و سرقت را انجام دادم.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه‌۳۴‌تهران در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار