آغازشمارش معکوس برای بازگشایی شهربازی پارک ملت
کد خبر: 1040407
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mel
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
سرپرست مدیریت دارایی ها وتوسعه خدمات شهرداری مشهد خبر داد
سرپرست مدیریت دارایی ها و توسعه خدمات شهرداری مشهد از بازگشایی شهربازی پارک ملت در سال آینده خبرداد.

لیلا نوروزی  سرپرست مدیریت دارایی ها وتوسعه خدمات شهرداری مشهدعنوان کرد:شهربازی پارک ملت یکی از فضاهای قدیمی و تفریحی شهر مشهد و مکانی برای گذران اوقات فراغت شهروندان و زائران به شمار می رود، به همین جهت مدیریت شهری درانتهای سال گذشته به دلیل نیاز این مجموعه به بهسازی، بازسازی و استانداردسازی دستگاه ها از شرایط پاندومی کرونا استفاده کرد و نسبت به اجرای پروژه های مذکور در حوزه تجهیزات، فضاسازی و ابنیه اقدام نمود.

 

وی افزود:بر طبق پیش بینی ها بخش زیادی از این اقدامات جهت بازگشایی مجدد شهربازی پارک ملت تا تیرماه سال جاری اعمال شد، اما با تداوم شرایط همه گیری و ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا امکان بازگشایی این مجموعه فراهم نگردید، در نتیجه بهمن ماه سال جاری با اعلام وضعیت آبی کرونا در شهرمشهد و اتمام عملیات اجرای پروژه، مقرر گردید مجموعه مذکور با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سال آینده فعال شود.

 

نوروزی با اشاره به آغاز واکسیناسیون وامیدواری ایجاد شده در کنترل شرایط، پیش بینی ستاد ملی کرونا را کاهش شرایط پاندومی در سال آینده دانست وگفت: مجموعه شهربازی پارک ملت با ارتقا کیفیت قابل توجهی آماده واگذاری به سرمایه گذار بخش خصوصی می باشد و ساعت فعالیت این مجموعه در بازه زمانی خارج از محدودیت های تردد خواهد بود.

 

وی در ادامه گفت:در راستای حفظ حقوق سرمایه گذاران، کارشناسان حوزه فنی پس از بررسی های لازم مدل قرارداد مجموعه مذکور را به صورت یکساله و با لحاظ کنترل ریسک حضور بهره بردارطراحی کرده اند، در این مدل با لحاظ امکان ادامه روند شرایط قرنطینه، عدد مشخصی از درآمد شهربازی که شامل هزینه های نگهداری و بهره برداری است متعلق به بهره بردار خواهد بود و سهم شهرداری از مازاد درآمدها اخذ می گردد.

 

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: فضای رو بازاین مجموعه و رعایت تمامی پروتکل ها اطمینان خاطر نسبی برای شهروندان ایجاد می کند که به تبع مراجعه و استقبال از شهربازی را پیش رو خواهد داشت، همچنین اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه مربوطه در قالب فراخوان منتشر شده است که که از طریق سایت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به آدرس www. Eco.mashhad.irقابل دسترسی می باشد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار