اجیر کردن آتش افروز برای انتقام از همسر سابق
کد خبر: 1040268
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004McW
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
مرد کینه‌جو پس از جدایی از همسرش هم نتوانست نفرت خود را نسبت به او فراموش کند، برای همین برای انتقام دو مرد را اجیر کرد تا خودروی همسر سابقش را آتش بزنند.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس‌آگاهی تهران توضیح داد: ساعت سه بامداد چهارم آبان‌ماه امسال بود که به مأموران پلیس خبر رسید حادثه آتش‌سوزی در یکی از خیابان‌های جنوب غرب تهران اتفاق افتاده است. با حضور پلیس و امدادگران مشخص شد که یک خودروی تیبای سفید دچار آتش‌سوزی شده که آتش‌نشانان حریق را خاموش کردند. مالک خودروی تیبا که زنی جوان بود هم خودش را به محل رساند و گفت از کسی که حادثه را رقم زده شکایت دارد. او گفت: من در خانه‌ام خواب بودم و خودرو‌ام را هم مقابل ساختمان پارک کرده‌بودم تا اینکه همسایه‌ها تماس گرفتند و گفتند که ماشینم در حال سوختن است.

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به اداره‌۱۶ پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد. تحقیقات در این باره با بررسی دوربین‌های مداربسته به جریان افتاد. بررسی تصاویر نشان داد که لحظاتی قبل از حادثه یک خودروی لیفان قرمز رنگ در محل توقف کرده است. به جز راننده مرد دیگری در صندلی جلو سوار بود که از ماشین پیاده شده و روی خودروی تیبا بنزین ریخته و بعد از کشیدن کبریت تیبا را آتش زده و هر دو از محل دور شده‌اند.

مأموران پلیس در اولین گام پلاک خودروی تیبا را بررسی و راننده آن را شناسایی و بازداشت کردند. او گفت: من از ماجرای آتش‌سوزی خبر ندارم. سحرگاه در حال عبور از خیابان بودم که مردی کنار خیابان دست بلند کرد که توقف کردم، چون در آن وقت شب کسی او را سوار نکرده بود برای همین خواستم او را به مقصد برسانم. بعد هم در جایی که گفته بود پیاده‌اش کردم و به مسیرم ادامه دادم. نمی‌دانستم که آن مرد بعد از پیاده شدن خودروی تیبای یک نفر دیگر را آتش زده است.

اظهارات مالک لیفان در حالی مطرح می‌شد که براساس تصاویر به دست آمده مرد آتش‌افروز بعد از ایجاد حریق سوار لیفان شده و هر دو از محل دور شده‌اند. متهم وقتی با تصاویر مواجه شد راز آتش‌افروزی را بر ملا کرد و گفت: یکی از دوستانم که شایان نام دارد دو سال قبل از همسرش جدا شد او بعد از جدایی از همسرش هنوز از او کینه داشت برای همین گفت که می‌خواهد از او انتقام بگیرد. شایان ۵۰۰ هزار تومان به من و یکی از دوستانم که امیر نام دارد داد که خودروی همسر سابقش را آتش بزنیم که قبول کردیم. من و امیر هم مطابق نقشه خودروی همسر سابقش را آتش زدیم.

با اطلاعاتی که متهم در اختیار پلیس گذاشت شایان و امیر هم بازداشت شده و به جرمشان اعتراف کردند. تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار