3 دانشجو از آذربایجان غربی حائز رتبه های برتر شدند.
کد خبر: 1040250
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004McE
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
در جشنواره کارآفرینی دانشگاههای پیام نور کشور:
رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی گفت: ۱۶ اثر از کل کشور به عنوان برگزیده جشنواره کارافرینی و بازارچه دانشجویی دانشگاههای پیام نور کشور انتخاب شده که از این تعداد ۳ نفر از آذربایجان غربی در بخشهای مختلف حائز رتبه های برتر شدند.

کامران جباری با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در توسعه علمی و پژوهش قدمهای بزرگی برداشته است، اظهار داشت: دانشگاه های نسل سوم بین صنعت، بازار کار، کسب و کار و علم رابطه تنگاتنگی دارند که در این بین دانشگاههای پبام نور نیز همپای سایر دانشگاهها در راستای تبدیل دانشگاه به دانشگاه نسل سوم تلاش کرده است. 

وی با بیان اینکه دبیر خانه کارآفرینی دانشجویی دانشگاه از سال ۹۸ آغاز بکار کرد، گفت:  اقدامات اولیه برگزاری جشنواره از سال ۹۹ آغاز شد و براساس فراخوان اعلامی ۴۶۴ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. 

رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی ادامه داد:  ۱۶۷ اثر در محور ایده ها و طرحهای برگزیده کسب و کار، ۱۸۰ اثر در محور کانونهای کارآفرینی برتر، ۷۵ اثر در محور کسب و کار های دانشجویی و ۴۱ اثر در محور آثار و دستاوردهای برگزیده توسط دبیرخانه جشنواره دریافت شد. 

وی با بیان اینکه ۹۰ اثر از آذربایجان غربی به دبیر خانه این جشنواره ارسال شده بود، تصریح کرد: در مرحله اول ارزیابی و داوری آثار، ۷۲ اثر برگزیده انتخاب شد و در مرحله نهایی داوری ۱۶ اثر  از کل کشور به عنوان برگزیده جشنواره کارافرینی و بازارچه دانشجویی دانشگاههای پیام نور کشور انتخاب شدند که از این تعداد ۳ نفر از آذربایجان غربی در بخشهای مختلف حائز رتبه های برتر شدند.

جباری توسعه مهارت و کارآفرینی را از ضرورتهای دانشگاههای نسل جدید دانست وگفت: ورود جوانان در هر عرصه ای تحول آفرین بوده است که امید است باافزایش مهارت دانش آموختگان و بهره گیری از ظرفیتهای علمی و پژوهشی راه برای ایجاد کسب و کارهای نو بنیاد را فراهم کنیم. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی