برنامه‌ریزی برای کاشت ۲۵۰ هزار گلدان شب بو و ۱۵۰ هزار جعبه بنفشه
کد خبر: 1040180
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mb6
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج خبر داد
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برنامه‌ریزی برای کاشت ۲۵۰ هزار گلدان شب بو و ۱۵۰ هزار جعبه بنفشه به منظور استقبال از بهار خبر داد.

پیمان بضاعتی پور با اشاره به اینکه عملیات کاشت گل‌های بهاری و اجرای طرح استقبال از بهار با همکاری و مشارکت مناطق دهگانه شهرداری کرج در حال انجام است، گفت: در آستانه فرارسیدن بهار ۱۴۰۰ و به‌منظور افزایش زیبایی‌های بصری، معابر و پارک‌های سطح شهر با انواع گل‌های بهاری و متنوع مزین می‌شود.

وی بابیان اینکه زیباسازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان به‌ویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت این گل‌کاری و توجه به سیمای شهر تأکید کرد و گفت: طرح‌های استقبال از بهار این سازمان در حوزه فضای سبز و زیباسازی بدون وقفه و با بسیج تمامی امکانات در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، هدف از گل‌کاری را زیباسازی فضای بصری شهر، ایجاد محیط شهری زیبا و آرام برای نشاط و سرزندگی شهروندان عنوان کرد و افزود: گل‌کاری فصلی در کنار گل‌کاری دائمی همه‌ساله در سه مرحله بهار، تابستان و پاییز انجام می‌شود و این سازمان در کنار کاشت این تعداد گل، کاشت درخت و درختچه را نیز در دستور کار دارد و با تمام تلاش و توان، شهر را آماده استقبال از بهار می‌کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار