آزمایشگاه مولکولی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی افتتاح شد
کد خبر: 1040091
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MZf
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
به همت خیرین سلامت صورت گرفت:
به همت خیرین سلامت، آزمایشگاه مولکولی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی امروز مورخ 9/12/99 افتتاح شد.
هادی مومنی راوندی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم از زحمات خیرین سلامت منطقه به ویژه از زمان آغاز همه گیری کووید 19 تقدیر و تشکر کرد و گفت: این آزمایشگاه به همت خیرین سلامت "دکتر سید عباس سید مظفری و خانوده زنده یاد حاج عباس پهلوان زاده" با هزینه بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

دکتر سید علیرضا مروجی افزود: با افتتاح نخستین آزمایشگاه مولکولی شمال استان اصفهان نیاز به ارسال نمونه به مراکز استان نمی باشد.

وی، تشخیص سریع، کاهش هزینه و زمان را از دیگر مزایای افتتاح این آزمایشگاه در منطقه برشمرد و تصریح کرد: توسعه زیرساخت ها، آغازی برای ارائه خدمات باکیفیت تر برای مردم است.

دکتر مروجی، با بیان این كه ظرفیت و منابع حوزه سلامت محدود است، افزود: دولت ها هر قدر هم كه در حوزه تامین منابع مالی توانمند باشند، باز هم نیازمند ظرفیت های دیگر برای كمك در حوزه سلامت هستند.

وی با بیان این كه بیشترین انجمن های خیرین و سازمان های مردم نهاد را در حوزه سلامت داریم، تصریح كرد: این انجمن ها فرصتی برای افراد دارای توانمندی مالی برای كمك به حوزه سلامت را فراهم می كنند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی نیز در این مراسم از زحمات خیرین سلامت تقدیر کرد و اظهار داشت: خیرین گرامی از گذشته به خصوص در دوران همه گیری ویروس کووید 19 پشتیبان این مجموعه بوده اند.

دکتر ابوالفضل شجاعی، انجام تست های تشخیص سریع برای کرونا را یکی از مزایای افتتاح این آزمایشگاه عنوان کرد و گفت: تشخیص بیماری های دیگر مثل سل و ارائه جواب آن سریع و به موقع در یک روز از دیگر فواید بهره برداری آزمایشگاه مولکولی در منطقه می باشد.

شایان ذکر است: آزمایشگاه مولکولی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین دانشگاه و خیرین سلامت به همت اداره سازمان های مردم نهاد به بهره برداری رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی