مرگ مشکوک مستأجر اتاق ۱۳
کد خبر: 1039966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MXe
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
تحقیقات پلیس تهران برای پی بردن به علت مرگ مستأجر اتاق ۱۳‌یکی از خانه‌های مولوی با دستگیری هم اتاقی وی که از محل گریخته است روشن می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ساعت‌۲۱ شامگاه سه‌شنبه پنجم اسفند قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری مولوی از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای یکی از خانه‌های خیابان مولوی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی داخل یکی از اتاق‌های خانه قدیمی با جسد مرد ۶۵‌ساله روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود.

بررسی‌های مأموران پلیس حکایت از آن داشت که خانه قدیمی ۱۶‌اتاق دارد که هریک از اتاق‌ها را یک یا چند مرد مجرد اجاره کرده‌اند. همچنین مشخص شد مرد فوت شده یک هفته قبل همراه پسر جوانی اتاق شماره‌۱۳ را در این خانه قدیمی اجاره کرده‌است. معاینات تیم پزشکی نشان داد چهار روز از مرگ مرد سالخورده گذشته به طوری که جسد وی متعفن شده است. همچنین مشخص شد هم اتاقی مرد فوت شده پس از حادثه به طرز مرموزی ناپدید شده است. صاحبخانه به مأموران پلیس گفت: این خانه قدیمی ۱۶‌اتاق دارد که هر اتاق را به یک یا چند نفر اجاره داده‌ام. مرد فوت شده یک هفته قبل همراه پسر جوانی در حالی که یک ساک همراه داشت اتاق شماره‌۱۳ را اجاره کردند.

در این چند روز من از آن‌ها خبری نداشتم تا اینکه یکی از مستأجران به من خبر داد که مرد سالخورده فوت کرده‌است. وقتی به اتاقش رفتم متوجه شدم وسایل به همریخته است و هم اتاقی‌اش نیز بعد از حادثه فرار کرده است که بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس اطلاع دادم.

مستأجر اتاق بغلی مرد فوت شده هم که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: این مرد همراه پسر جوانی این اتاق را اجاره کرده‌بود. چند روز قبل صدای ناله‌هایی به گوشم رسید، اما از آنجایی که او هم اتاقی داشت خیلی کنجکاو نشدم و فکرکردم چنانچه مشکلی داشته باشد هم اتاقی‌اش به ما خبر می‌دهد تا اینکه ساعتی بعد صدای او قطع شد. از آن روز به بعد نه مرد فوت شده و نه پسر جوان را ندیدم. ساعتی قبل بوی بدی از داخل اتاق آن‌ها به مشام رسید که همراه تعدادی از مستأجران به اتاق شماره‌۱۳ رفتیم که دیدیم وسایل اتاقش به هم ریخته شده و مرد سالخورده هم فوت کرده است.

همزمان با انتقال جسد مرد فوت شده به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ مأموران تحقیقات را درباره این حادثه آغاز کردند.

همچنین قاضی ساسان غلامی به مأموران پلیس دستور داد ضمن تحقیق از خانواده مرد فوت شده هم اتاقی فراری وی را شناسایی و برای تحقیقات درباره حادثه بازداشت کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار