ظرفیت های مردمی و بسیج جهت تقویت خدمت به مردم به کار گرفته می شود
کد خبر: 1039858
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MVu
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سلیمانی گفت: از همه ظرفیت های مردمی و بسیج مردمی در راستای تقویت خدمت به مردم و با هدف تحقق دولت اسلامی بهره گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سردار غلامرضا سلیمانی، امروز(6 اسفند) در مراسم بهره برداری از مرکز مرکز درمانی ترک اعتیاد در خرم آباد، با گرامیداشت یا و خاطره شهیدا و تبریک میلاد باسعادت امام علی(ع)، اظهار داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی در جهت تحقق جامعه مهدوی با امامت نائب امام زمان(عج)  به سمت تحقق جامعه مهدوی و بستر سازی برای ظهودر خورشید ولایت از مسیر تمدن نوین اسلامی در حرکت هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه گام اول انقلاب و چله اول انقلاب با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد، افزود: علی رغم همه توطئه ها و دشمنی ها و فشار ها نظام  مستقر جمهوری اسلامی به عنوان نظامی علوی، عاشورایی، مهدوی و مردمی استقرار پیدا کرد و از همه آن سختی ها به سلامت عبور کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی وارد گام دوم شده است، افزود: ما ظرفیت های مردم سالاری اسلامی و پیاده سازی همه نرم افزارهای این نظام مردمی، علوی و عاشورایی ومهدوی را در گام دوم با همت ملت بزرگ ایران و امامت رهبر معظم انقلاب شاهد خواهیم بود.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: بدون تردید ملت ایران در الگو سازی،  راه اطمینان بخشی در پیش رو گرفته است و ما افق های پیروزی و موفقیت را برای ملت ایران می بینیم.

وی افزود: به یاری خداوند متعال همه ظرفیت های مردم سالاری دینی و تحقق  دولت اسلامی و جامعه اسلامی و نهایتا نیل به تمدن اسلامی را برای ملت ایران می بینیم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم و پیاده سازی نرم افزارهای مردم سالاری دینی واسلامی مهم ترین رویکرد بسیج سازندگی است.

رئیس بسیج کشور با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب یک سازماندهی جدید است برای اینکه راهی که می‌خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد، ادامه داد: باید بتوانیم این مسیر را با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز تمدن‌سازی کنیم.

وی هدف بسیج را کشف و شناسایی استعدادهای مختلف و حمایت از آنها دانست و تاکید کرد: از توانمندی‌های جوانان پشتیبانی می‌کنیم.

سرار سلیمانی با بیان اینکه معتادن متجاهر هم فرزندان ملت هستند، افزود: نجات هرکدام از این افراد می تواند نجات خانواده ها و حتی نجات بشریت باشد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مقابله با آسیب های اجتماعی، تاکید بر مواجهه هوشمندان دارند، تاکید کرد: گام نخست حرکت بسیج در مواجهه با آسیب های اجتماعی ایجاد مراکز صیانت از معتادین متجاهر بوده است.

سردار سلیمانی آموزش و توانمند سازی این افراد پس از کسب سلامت را گام دوم دانست و خاطرنشان کرد: با ارائه تسهیلات از اشتغال این افراد حمایت می شود تا این افراد راهی بخش اقتصادی جامعه شوند.

رئیس بسیج کشور اظهار کرد: تلاش میشود همه ظرفیت ها برای محرومیت زدایی و خدمت به مردم به کار شود.

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار